Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 АБІСТАН » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

АБІСТАН

 

Виробник, країна: "Genom Biotech Pvt.Ltd.", Індія

Міжнародна непатентована назва: Comb drug

АТ код: D07XC.

Лікарська форма: Крем

Форма випуску: Крем по 10 г у тубах

Діючі речовини: 100 г крему містять: клобетазолу пропіонату - 50.0 мг, гентаміцину - 100.0 мг, міконазолу нітрату - 2.0 г

Допоміжні речовини: Хлорокрезол, натрію гідрофосфат, кислота фосфорна, парафін м'який білий, пропіленгліколь, парафін рідкий, цетомакрогол 1000, спирт цетостеариловий, вода дистильована, розчин натрію гідроксиду 1%, запашник лавандовий

Фармакотерапевтична група: Гормони кори надниркових залоз та їх синтетичні аналоги

Показання: Гостра екзема, хронічна екзема, гіперкератози, хронічний гіперкератичний псоріаз, гострий контактний дерматит, гіпертрофічний плоский лишай, келоїдні рубці, претибіальна мікседема.

Термін придатності: 2р.

Номер реєстраційного посвідчення: UA/1939/01/01

Термін дії посвідчення: з 04.10.2004 до 04.10.2009

Наказ МОЗ: 481 від 04.10.2004


ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

А Б І С Т А Н

(ABISTAN)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: білий м’який крем;

cклад: 1 г крему містить клобетазолу пропіонату – 0,5 мг, гентаміцину сульфату, еквівалентно гентаміцину – 1,0 мг, міконазолу нітрату 20,0 мг;

допоміжні речовини: хлорокрезол, натрію гідрофосфат, кислота фосфорна, парафін м’який білий, пропіленгліколь, парафін рідкий, цетомакрогол 1000, спирт цетостеариловий, вода дистильована, розчин натрію гідроксиду 1%, запашник лавандовий.

 

Форма випуску. Крем.

 

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди у комбінації з іншими препаратами. Активні кортикостероїди у комбінації із іншими препаратами. Код АТС D07X C.

 

Фармакологічні властивості. Абістан – кортикостероїдний препарат у комбінації з протимікробним та протигрибковим засобами для застосування в дерматології.

Фармакодинаміка. Клобетазолу пропіонат це високоактивний глюкокортикостероїд для місцевого застосування. Проникаючи через клітинну мембрану, зв’язується з глюкокортикоїдними рецепторами. Спричиняє катаболічну дію у лімфоїдній та сполучній тканині, м’язовій, жировій тканині, шкірі. Клобетазол має протизапальну, протиалергічну та імуносупресивну дію. Пригнічується активність фосфоліпази А2, зменшується утворення простагландинів та лейкотрієнів. При місцевому застосуванні зменшується набряк, гіперемія, свербіж.

Гентаміцину сульфат є антибіотиком з групи аміноглікозидів широкого спектра дії, який спричиняє бактерицидну дію відносно багатьох грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, у тому числі протея, кишкової палички, сальмонел та інші; діє на штами стафілококів, стійких до пеніциліну. Резистентність мікроорганізмів до гентаміцину розвивається повільно. Гентаміцин активно проникає крізь клітинну мембрану бактерій, необоротно зв’язується з 3OS субодиницями бактеріальних рибосом, чим пригнічує синтез білка збудника.

Міконазолу нітрат – протигрибковий засіб, похідне імідазолу, спричиняє фунгіцидну дію відносно дерматофітів (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Epidermophyton floccosum, Microsporum canis), дріжджових та дріжджоподібних грибів (Candida albicans та інші), а також інших патогенних грибів (Malassezia furfur, Aspergillus niger, Penicillum crustaceum та інші). Міконазол порушує біосинтез ергостерину, тригліцеридів та фосфоліпідів, необхідних для утворення стероїдної мембрани грибів, ушкоджується бар’єрна функція мембрани. Міконазол також має антибактеріальну дію, більш виражену відносно грампозитивних бактерій (стафілококів, стрептококів), менш ефективний відносно грамнегативних бактерій (кишкової палички, синьогнійної палички та протею). Міконазол має помірну гіперосмолярну активність, що обумовлює його антиексудативні властивості.

Фармакокінетика. Клобетазолу пропіонат адсорбується через неушкоджену шкіру не більше 5% нанесеної дози на поверхню шкіри. Наявність запального процесу незначною мірою збільшує проникнення клобетазолу у роговий шар.

 

Гентаміцин мало адсорбується. Зв’язується з білками плазми крові (до 10%), період напіввиведення становить 2–4 години. Не метаболізується. Виводиться переважно з сечею. При нанесенні на шкіру міконазол практично не всмоктується і не надходить у системний кровообіг.

 

Показання для застосування. Абістан застосовують місцево в дерматології при грибкових ураженнях шкіри, а також у випадку бактеріальної суперінфекції на шкірі: екзема гостра та хронічна, гіперкератози, хронічний гіперкератичний псоріаз, гострий контактний дерматит, гіпертрофічний плоский лишай, пемфіоїдні локалізовані ділянки рубців, келоїдні рубці, претибіальна мікседема, для пригнічення запальної реакції після кріотерапії.

 

Спосіб застосування та дози. Абістан – це препарат для місцевого застосування. Використовується 1–2 рази на добу шляхом нанесення дуже тонкого шару на шкіру. При гіпертрофічному плоскому лишаї, келоїдних рубцях, претибіальній мікседемі крем можна наносити у вигляді аплікації або під оклюзивну пов’язку 1 раз на добу. Для пригнічення реакції після кріотерапії Абістан використовують 2 рази на добу протягом 3–4 днів. Тривалість лікування визначає лікар у кожному конкретному випадку. При відсутності ефекту від застосування препарату протягом 2–4 тижнів потрібно уточнити діагноз та скорегувати лікування.

 

Побічна дія. При тривалому застосуванні можливі атрофія шкіри, утворення стрий, телеангіоектазій, висип, шкірний свербіж. Це найчастіше спостерігається при нанесенні препарату на шкіру обличчя або на згинальні поверхні кінцівок.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до окремих компонентів препарату. Рожеві вугрі, вітряна віспа, післявакцинальна реакція, медикаментозні дерматити, туберкульоз шкіри, шкірні прояви сифілісу, дерматози у дітей до 1 року.

 

Передозування. Гостре передозування при місцевому застосуванні Абістану не спостерігалось. Тривале використання препарату на дуже великі ділянки тіла може сприяти системній абсорбції кортикостероїду та викликати явища гіперкортицизму.

 

Особливості застосування. З особливою обережністю слід застосовувати крем на шкіру обличчя. При лікуванні таких захворювань як псоріаз, екзема слід враховувати, що на шкірі обличчя можуть виникати більш виражені атрофічні зміни, ніж на інших ділянках тіла. При лікуванні псоріазу потрібен ретельний контроль лікаря для упередження рецидиву, розвитку поширеного псоріазу та місцевої або системної реакції із-за порушення бар’єрної функції шкіри. Слід уникати попадання крему в очі. При призначенні дітям щотижня необхідно проводити дерматологічний контроль.

Абістан не впливає на діяльність центральної нервової системи і тому не перешкоджає керуванню автомобільним транспортом та виконанню робіт, що потребують підвищеної уваги. Немає достатньої інформації щодо безпечності застосування Абістану у жінок у періоди вагітності та годування груддю.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до +25 °С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

 


 
 
 
   
 
 
  ДЕЛОР
БЕТАДЕРМ
ЕКОДАКС
ЦЕЛЕДЕРМ
КАНДІДЕРМ
ЕКАЛІН
ДЕРМОВЕЙТ
АДВАНТАН
ЛАТИКОРТ
КАНДЕРМ-БГ
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення