Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 АДАПТОЛ » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

АДАПТОЛ

 

Виробник, країна: АТ "Олайнський ХФЗ "Олайнфарм", Латвія

Міжнародна непатентована назва: Mebicar

АТ код: N05BX05.

Лікарська форма: Таблетки

Форма випуску: Таблетки по 300 мг № 20 (10х2)

Діючі речовини: 1 таблетка містить мебікару - 300.0 мг

Допоміжні речовини: Метилцелюлоза, кальцію стеарат

Фармакотерапевтична група: Транквілізатори

Показання: Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною нестійкістю, тривогою та страхом; поліпшення переносимості нейролептиків та транквілізаторів; зменшення потягу до куріння тютюну.

Термін придатності: 4р.

Номер реєстраційного посвідчення: П.10.00/02313

Термін дії посвідчення: з 09.11.2005 до 09.11.2010

Наказ МОЗ: 589 від 09.11.2005


ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АДАПТОЛ®

( Adaptol )

 

Загальна характеристика:

 хімічна назва: 2,4,6,8-тетраметил-2,4,6,8-тетраазабіцикло(3,3,0)октандіон3,7;

основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскоциліндричні таблетки білого або майже білого кольору з фаскою та рискою;

склад: 1 таблетка містить мебікару 300 мг;

допоміжні речовини: метилцелюлоза, кальцію стеарат.

 

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Анксіолітики. Код АТС NO5B X.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Адаптол® має помірну транквілізуючу (анксіолітичну) активність, усуває або послаблює відчуття неспокою, тривоги, страху, внутрішнього емоційного напруження та дратування. Транквілізуючий ефект препарату не супроводжується міорелаксацією та порушенням координації рухів. На цій підставі мебікар називають денним транквілізатором. Снодійного ефекту не має, але посилює дію снодійних засобів і поліпшує перебіг сну, якщо він порушений. Адаптол® полегшує або купірує нікотинову абстиненцію.

Фармакокінетика. При пероральному введенні препарат проникає у кров на 77 -80% від дози, близько 40% яких зв’язується з еритроцитами. Решта, що залишилася, не зв’язана з білками крові і знаходиться у плазмі у вільному стані, у зв’язку з чим препарат без перешкод розповсюджується в організмі та вільно проходить крізь мембрани. Максимальної концентрації досягають за 0,5 години, високий рівень зберігається протягом 3 - 4 годин, потім поступово знижується. Адаптол ® повністю виводиться з організму із сечею протягом доби. Адаптол ® не накопичується та не підлягає біохімічним перетворенням.

 

Показання для застосування. Неврози і неврозоподібні стани, що супроводжуються явищами дратування, емоційної нестійкості, тривоги та страху. Для поліпшення переносимості нейролептиків і транквілізаторів з метою усунення спричинених ними соматовегетативних і неврологічних побічних ефектів. Кардіалгії різного генезу (не пов’язані з ішемічною хворобою серця).

У складі комплексної терапії як засіб, що зменшує потяг до паління.

 

Спосіб застосування та дози. Адаптол ® застосовують внутрішньо, незалежно від прийому їжі, по 300 - 600 мг 2 - 3 рази на день. Максимальна разова доза - 3 г, добова - 10 г. Тривалість курсу лікування - від декількох днів до 2-3 місяців.

Як засіб, що зменшує потяг до паління, препарат призначають по 600 - 900 мг 3 рази на день щоденно, протягом 5 - 6 тижнів.

 

Побічна дія. Звичайно Адаптол ® переноситься добре. Можливі алергічні реакції та диспептичні розлади після застосування великих доз. У цьому разі слід припинити прийом препарату. Може знижуватись артеріальний тиск і температура тіла, які нормалізуються самостійно.

 

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату.

Дитячий вік. Вагітність. Період лактації.

 

Передозування. Адаптол ® малотоксичний. При інтоксикації необхідно провести загальноприйняті методи дезінтоксикації разом з промиванням шлунка.

 

Особливості застосування.

Застосування в період вагітності та годування груддю. Адаптол ® добре проникає у всі тканини та рідини організму. Немає достатніх даних щодо застосування препарату, тому не рекомендують його призначати вагітним і жінкам, які годують груддю.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами не відмічений.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Адаптол ® можна комбінувати з нейролептиками, транквілізаторами (бензодіазепінами), снодійними, антидепресантами та психостимуляторами.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі 15 ° С - 25 ° С.

Термін придатності - 4 роки.

 


 
 
 
   
 
 
  Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ФЕНАЗЕПАМ
ТАЗЕПАМ
ТЕНОТЕН
ВАЛЕРИКА
ФЕНКАРОЛ
ДЕПРЕСИЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ВАЛЕВІГРАН
БЕНЗОБІТАЛ ІС
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення