Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 АДІУПРЕСИН » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

АДІУПРЕСИН

 

Виробник, країна: "Ameda Pharma Pvt.Ltd", Індія

Міжнародна непатентована назва: Desmopressin

АТ код: H01BA02.

Лікарська форма: Краплі в ніс

Форма випуску: Краплі назальні по 2,5 мл (0,1 мг/мл) у флаконах № 1

Діючі речовини: 1 мл препарату містить десмопресину - 0.1 мг

Допоміжні речовини:

Фармакотерапевтична група: Гормони гіпофіза та гіпоталамуса

Показання: Діагностика і лікування нецукрового діабету; тимчасова поліурія та полідипсія після операцій в ділянці гіпофіза; допоміжне лікування енурезу; проведення проби на концентраційну здатність нирок без спраги.

Термін придатності:

Номер реєстраційного посвідчення: UA/0026/01/01

Термін дії посвідчення: з 24.11.2003 до 24.11.2008

Наказ МОЗ: 540 від 24.11.2003ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

АДІУПРЕСИН

( ADIUPRESSIN)

 

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: desmopressin, 1-дезаміно-8-D-аргінінвазопресин;

основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина;

склад: 1 мл розчину містить десмопресину 0,1 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, вода для ін’єкцій.

 

Форма випуску. Краплі назальні.

 

Фармакотерапевтична група. Препарати гормонів для системного застосування. Гормони задньої частки гіпофіза. Код АТС Н01ВА 02.

 

Фармакологічні властивості. Десмопресин - синтетичний поліпептид, аналог вазопресину – гормону задньої частки гіпофізу. Має виражену антидіуретичну дію, проте вплив десмопресину на судини і гладкі м’язи у порівнянні з вазопресином значно слабший. Діє на згортальну систему крові: посилює фібриноліз, підвищуючи активність VIII фактора і рівень активатора плазміногена в плазмі крові, однак фібринолітичні властивості десмопресину клінічно, як правило, не проявляються. Десмопресин, який є поліпептидом, розкладається під дією ферментів травного тракту, тому його вводять інтраназально, а при неможливості (тампонада носа, ушкодження слизової оболонки) – сублінгвально. Десмопресин добре переноситься.

 

Показання для застосування. Діагностика та лікування нецукрового діабету (diabetis insipidus carnialis), тимчасова поліурія та полідипсія після операцій в ділянці гіпофіза, допоміжне лікування енурезу, проведення проби на концентраційну здатність нирок.

 

Спосіб застосування та дози. Дозу встановлюють індивідуально. Зазвичай призначають від 1 до 4 крапель 0,01 % розчину в ніс або сублінгвально кожні 12 годин. В тяжких випадках можливе застосування кожні 8 годин. При енурезі призначають по 1 краплі перед сном. При проведенні проби на концентраційну здатність нирок вводять дітям по 1 краплі, а дорослим – по 2 краплі.

 

Побічна дія. Спостерігається рідко і зникає, як правило, після зниження дози. Можливі сильний головний біль, нудота, риніт, набряк слизової оболонки носової порожнини, помірне підвищення артеріального тиску, біль в шлунку спастичного характеру, посилення болю при менструації.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до десмопресину, анурія, набряки будь-якої етіології, серцева недостатність, знижений осмотичний тиск плазми крові.

 

Передозування. Описані випадки зниження осмотичного тиску плазми крові до розвитку гіпергідратації і анасарки. Лікування: симптоматична терапія.

 

Особливості застосування. При призначенні препарату потрібен особливий контроль за наступними групами пацієнтів: діти і підлітки, особи похилого віку; з порушеннями водного та/або електролітного балансу; з ризиком підвищення внутрішньочерепного тиску. З обережністю призначають при порушеннях функції нирок та/або серцево-судинних захворюваннях, фіброзі сечового міхура.

Застосування для дослідження концентраційної здатності нирок у дітей у віці до 1 року слід проводити тільки в умовах стаціонару.

З обережністю застосовують препарат в період вагітності. Препарат виділяється з грудним молоком у кількості, яка не впливає на діурез і гемостаз у дитини.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Антидіуретичний ефект десмопресину посилюється клофібратом, хлорпропамідом і індометацином; послабляється глібуридом і карбамазепіном. Десмопресин може потенціювати дію інших засобів, які підвищують артеріальний тиск.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 8 °С до 25 °С.

Термін придатності –2 роки.

 

 
 
 
   
 
 
  ДЕСМОПРЕСИН
ФАРМАЗОЛІН
ЕВКАЗОЛІН
ГАЛАЗОЛІН
ОКСИТОЦИН
НАФТИЗИН
СЕМАКС
НАЗОЛІН
ОКУМЕД
ОЛИНТ
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення