Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 АДВАНТАН » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

АДВАНТАН

 

Виробник, країна: "Schering S.p.A" підрозділ компанії "Schering AG";"Intendis Manufacturing S.p.A." підрозділ компанії "Schering AG" для "Intendis GmbH", Італія/Німеччина

Міжнародна непатентована назва: Methylprednisolone

АТ код: D07AC14.

Лікарська форма: Крем

Форма випуску: Крем для зовнішнього застосування 0,1% по 5 г або 15 г у тубах

Діючі речовини: 100 г крему містять метилпреднізолону ацепонату - 0.1 г

Допоміжні речовини:

Фармакотерапевтична група: Гормони кори надниркових залоз та їх синтетичні аналоги

Показання: Ендогенна екзема, контактний, алергійний дерматити, дегенеративна, дисгідротична справжня екзема, дитяча екзема з 6-місячного віку, сонячний дерматит.

Термін придатності: 3р.

Номер реєстраційного посвідчення: UA/0784/01/01

Термін дії посвідчення: з 17.03.2004 до 17.03.2009

Наказ МОЗ: 657 від 01.12.2005ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

АДВАНТАН®

(ADVANTAN)®

Загальна характеристика:

міжнародна назва: метилпреднізолону ацепонат;

основні фізико-хімічні властивості: непрозора жирна мазь білого або жовтувато-білого кольору; крем білого кольору, емульсія білого кольору;

склад: 1 г жирної мазі, крему, емульсії містить 1 мг (0,1%) метилпреднізолону ацепонату;

допоміжні речовини :

 жирна мазь - парафін рідкий, парафін білий м’який, віск мікрокристалічний, олія рицинова гідрогенізована;

крем - децилолеат, гліцерину моностеарат 40-55%, спирт кетостеариловий, жир твердий, совтизан 378, поліоксил-40-стеарат, гліцерин 85%, натрію едетат, спирт бензиловий , бутилгідрокситолуол, вода очищена;

емульсія - тригліцериди із середньою довжиною ланцюга, поліоксиетилен-2-стеариловий спирт, совтизан-378, поліоксиетилен-21-стеариловий спирт, гліцерин 85%, натрію едетат, спирт бензиловий, вода очищена.

 

Форма випуску. Жирна мазь для зовнішнього застосування, крем для зовнішнього застосування, емульсія для зовнішнього застосування.

 

Фармакотерапевтична група. Гормони та їх аналоги (кортикостероїди для застосування в дерматології). Код АТС G03 CA01.

 

Фармакологічні вастивості.

Фармакодинаміка.

Адвантан при місцевому застосуванні пригнічує запальні, алергійні реакції шкіри, а також реакції, пов’язані з гіперпроліферацією клітин, що приводить до послаблення як об’єктивних симптомів (почервоніння, набряк, інфільтрація, ліхеніфікації), так і суб’єктивних скарг (свербіж, печіння, біль).

При місцевому застосуванні метилпреднізолону ацепонату в ефективній дозі системний ефект є мінімальним. При нанесенні на великі ділянки шкіри рівень кортизолу у плазмі залишається у межах нормального діапазону, не порушується його циркадний ритм. Також не встановлено зменшення екскреції кортизолу у добовій сечі.

Як і для інших кортикостероїдів, механізм дії метилпреднізолону ацепонату дотепер остаточно не з’ясований. Відомо, що він зв’язується з внутрішньоклітинними глюкокортикоїдними рецепторами. Це особливо стосується основного метаболіту – 6a-метилпреднізолону-17-пропіонату, який утворюється шляхом гідролізу у шкірі.

Зв’язування комплексу “рецептор-стероїд” з відповідною ділянкою молекули ДНК включає низку біологічних ефектів.

Приєднання комплексу “рецептор-стероїд” приводить до індукції синтезу макрокортину. Макрокортин уповільнює вивільнення арахідонової кислоти і, таким чином, знижує виділення медіаторів запалення, таких як простагландини та лейкотрієни.

Імуносупресивну дію глюкокортикоїдів можна пояснити пригніченням хемотаксису (пригнічення синтезу лейкотрієнів) і антиміотичним ефектом, який поки що є недостатньо вивченим. Пригнічення синтезу вазодилятаційних простагландинів або потенціювання вазоконстрикторного ефекту адреналіну в кінці приводить до вазоконстрикторної дії глюкокортикостероїдів.

Фармакокінетика.

Метилпреднізолону ацепонат (МПА) проникає в товщу шкіри з будь-якої форми (крем, мазь, жирна мазь). Його концентрація у шкірі зменшується в напрямку від поверхні до середини.

Метилпреднізолону ацепонат гідролізується в епідермісі та дермі. Основний метаболіт 6a-метилпреднізолону-17-пропіонат виявляє більш високу спорідненість до стероїдних рецепторів (процесс біоактивації в шкірі).

Ступінь трансшкірної абсорбції залежить від стану шкіри, лікарської форми та типу нанесення (відкрите чи під оклюзивну пов’язку). Дослідження абсорбції метилпреднізолону ацепонату при відкритому нанесенні на уражені ділянки шкіри у підлітків і дорослих, які хворіють на нейродерміт або псоріаз, показали, що абсорбція препарату становила менше 2,5%, що лише незначно відрізняється від абсорбції через неушкоджену шкіру у здорових добровольців (0,05-1,5%).

Якщо перед нанесенням на поверхню шкіри знято роговий шар, рівень кортикостероїду в шкірі більше в три рази ніж без зняття рогового шару.

Потрапляючи до кровотоку, продукт гідролізу метилпреднізолону ацепонату – 6a-метилпреднізолону-17-пропіонат швидко кон’югується з глюкуроновою кислотою і в результаті інактивується.

Метаболіти МПА (основний метаболіт:– 6a-метилпреднізолону-17-пропіонат-21-глюкоронід) виводиться нирками з періодом напіввиведення близько 16 год. Сполука та її метаболіти в організмі не накопичуються.

 

Показання для застосування.

Ендогенна екзема (атопічний дерматит, нейродерміт), контактний, алергійний дерматит, дегенеративна, дисгідротична, справжня екзема, дитяча екзема з 4- місячного віку, сонячний дерматит.

 

Спосіб застосування та дози.

Якщо уражена шкіра дуже суха, для неї потрібна безводна лікарська основа з великим вмістом жиру (жирна мазь). Крем Адвантан з низьким вмістом жиру та високим вмістом води підходить для лікування гострих запальних процесів і мокрої екземи. Емульсію Адвантан застосовують при сонячних опіках 1, максимум 2 рази на день для лікування дітей з 4- місячного віку протягом 2 тижнів.

Адвантан наноситься на уражені ділянки шкіри 1 раз на день тонким шаром. Тривалість застосування у звичайних випадках не повинна перевищувати для дорослих 12 тижнів, для дітей – 4 тижні.

 

Побічна дія.

В окремих випадках застосування Адвантану може супроводжуватися місцевими реакціями: свербіж, печіння, почервоніння шкіри або поява пухирців.

При тривалій терапії кортикостероїдами спостерігаються випадки потоншання шкіри (атрофії), розширення капілярів шкіри (телеангіектазії), стриї або акнеподібні зміни шкіри. У результатах проведених клінічних досліджень Адвантану, при яких препарат застосовувався дорослими до 12 тижнів, а дітьми до 4 тижнів, таких побічних явищ не встановлено.

У поодиноких випадках при лікуванні Адвантаном можуть виникати характерні для локального застосування кортикостероїдів побічні дії: фолікуліт, гіпертрихоз, періоральний дерматит, алергійні реакції шкіри на один з компонентів препарату.

 

Протипоказання.

Адвантан протипоказаний при туберкульозі шкіри або проявах сифілісу на ділянці, передбачуваній для застосування, а також при вірусних інфекціях (вітряна віспа, оперізувальний лишай, реакція на щеплення тощо), підвищена чутливість до метилпреднізолону ацепонату або будь-якого іншого компонента препарату.

 

Передозування.

Симптоми інтоксикації.

Симптоми атрофії шкіри, такі як потоншання шкіри, телеангіектазії, стриї, можуть виникнути як ознаки надтривалого або інтенсивного локального нанесення препарату.

Терапія.

При виникненні симптомів атрофії шкіри внаслідок локального передозування препарату необхідно припинити лікування. Звичайно ці симптоми регресують протягом 10 - 14 тижнів.

 

Особливості застосування.

При бактеріальних інфекційних процесах шкіри і/або у разі грибкового ураження є потрібним додаткове спеціальне лікування. При застосуванні Адвантану на обличчі слід уникати потрапляння препарату в очі. При розацеа або періоральному дерматиті застосовувати Адвантан для нанесення на обличчя не рекомендується.

При лікуванні Адвантаном доволі широких ділянок шкіри (40 - 60% поверхні шкіри), у тому числі і при використанні оклюзійних пов’язок, ані у дорослих, ані у дітей не було встановлено обмежень функції кори надниркових залоз.

Вагітність і лактація

Клінічні показання для лікування Адвантаном під час вагітності та лактації повинні бути ретельно визначені, і користь від застосування повинна бути зваженою порівняно з ризиком. Слід уникати застосування препарату на великих ділянках шкіри або протягом тривалого часу.

 

Взаємодія з лікарськими засобами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами не описана.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати крем та емульсію при температурі не вище 25° С, жирну мазь – не вище 30°С, в місцях недоступних для дітей. Термін придатності: жирна мазь – 5 років; крем, емульсія - 3 роки.

 

 

 
 
 
   
 
 
  ЛАТИКОРТ
АБІСТАН
ДЕЛОР
ЕЛОКОМ
БЕТАМЕТАЗОН
БЕТАДЕРМ
ЦЕЛЕДЕРМ
ОКСИКОРТ
ЕЛІДЕЛ
ДЕРМОВЕЙТ
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення