Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 АДЖИВІТА » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

АДЖИВІТА

 

Виробник, країна: "Agio Pharmaceuticals Ltd", Індія

Міжнародна непатентована назва: Comb drug

АТ код: A11СB.

Лікарська форма: Капсули

Форма випуску: Капсули м'які желатинові по 300 мг (700 МО/70 МО; 275 МО/27.5 МО) № 30, № 100

Діючі речовини: 1 капсула містить: вітаміну А - 700 МО, вітаміну Д3 - 70 МО або: вітаміну А - 275 МО, вітаміну Д3 - 27.5 МО

Допоміжні речовини:

Фармакотерапевтична група: Полівітамінні препарати

Показання: Недостатність вітамінів А та Д; анемія, діарея, кор, інфекційні захворювання дихальних шляхів, шигельоз, гіперпаратиреоїдизм, гіпопаратиреоїдизм

Термін придатності:

Номер реєстраційного посвідчення: Р.10.02/05467

Термін дії посвідчення: з 30.10.2002 до 30.10.2007

Наказ МОЗ: 390 від 30.10.2002ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

АДЖИВІТА

(AGIVITA)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: м’які овальні прозорі желатинові капсули жовтуватого кольору з незначним рибним запахом;

склад: 1 капсула містить 300 мг риб’ячого жиру з печінки тріски з 700 МО ретинолу (вітамін А) та 70 МО холекальциферолу (вітамін D3) або з 275 МО ретинолу (вітамін А) та 27,5 МО холекациферолу (вітаміну D3);

допоміжні речовини: желатин, гліцерин, сорбітол, метилгідроксибензоат, пропілгідроксибензоат, вода очищена.

 

Форма випуску. Капсули м’які желатинові.

 

Фармакотерапевтична група. Комбінація вітамінів А та D. Код АТС А11С В.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Дія препарату обумовлена фармакологічними властивостями його складових. Вітамін А (ретинол) необхідний для повноцінного функціонування сітківки. У сітківці вітамін А поєднується з опсином (червоним пігментом сітківки), що призводить до утворення родопсину, необхідного для адаптації зору до темряви. Інші форми (ретинол, ретинолова кислота) необхідні для росту кісток, для функціонування яєчок та яєчників, для розвитку ембріона, для регуляції росту та диференціації епітеліальних тканин. Також вітамін А може діяти як кофактор у біохімічних реакціях.

Вітамін D необхідний у процесах всмоктування та утилізації кальцію та фосфату для нормальної кальцифікації кісток. У поєднанні з паратиреоїдним гормоном та кальцитоніном вітамін D регулює рівень концентрації кальцію та фосфату в плазмі крові. Вітамін D стимулює всмоктування кальцію та фосфату з тонкого кишечнику та мобілізує кальцій з кісток.

Дія ультрафіолету сонячних променів на шкіру призводить до утворення холекальциферолу (вітамін D3). Холекальциферол та ергокальциферол (вітамін D2) трансформуються у печінці до кальцифедіолу (25-гідроксихолекальциферол), який потрапляє у нирки та перетворюється на кальцитріол (1, 25-дигідроксихолекальциферол, який є більш активною формою) та 24, 25-дигідроксихолекальциферол (фізіологічна роль невідома). Кальцитріол взаємодіє із специфічними рецепторами у цитоплазмі слизової оболонки кишечнику та у подальшому потрапляє до ядра, що призводить до підвищення всмоктування кальцію у тонкому кишечнику. Також кальцитріол може регулювати виведення іонів кальцію з кісток та стимулювати реабсорбцію кальцію у дистальних ниркових канальцях, діючи таким чином на гомеостаз кальцію у позаклітинній рідині.

 

 

Фармакокінетика. Після внутрішнього застосування вітамін А швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту (дванадцятипала та тонка кишки). В процесі всмоктування ретинолу беруть участь жовч, панкреатична ліпаза, протеїни.

Менше 5% вітаміну А, який циркулює, зв’язуються з ліпопротеїнами крові. Кількість зв’язаного з ліпопротеїнами вітаміну А може збільшуватися при гіперліпопротеїнемії.

Вітамін А може накопичуватися у печінці, у невеликій кількості у нирках та тканині легенів. Цинк сприяє мобілізації резервів вітаміну А у печінці.

Вітамін D3 швидко всмоктується з тонкого кишечнику. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається приблизно через 3 - 6 год. Вітамін D зв’язується із специфічними альфа-глобулінами. Накопичується переважно у печінці та інших жирових депо.

Метаболізм холекальциферолу та ергокальциферолу відбувається у два етапи – перший у печінці, другий у нирках. Виводиться вітамін D з жовчю та сечею.

 

Показання для застосування. Профілактика та лікування гіповітамінозу вітамінів А та D.

 

Спосіб застосування та дози. Дітям старше 7 років та дорослим призначають капсули Адживіти (700 МО вітаміну А та 70 МО вітаміну D3 ) по 1 капсулі 1 раз на добу або капсули Адживіти (275 МО вітаміну А та 27,5 МО вітаміну D3 ) по 1 капсулі 3 рази на добу.

 

Побічна дія. У поодиноких випадках можливі алергійні реакції, загальна слабкість, сонливість, головний біль, гіперемія обличчя, нудота, блювання, діарея, біль у кістках нижніх кінцівок.

Можливе утворення кальцифікатів в окремих органах.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, гіпервітаміноз вітамінів А та D, гіперкальціємія, гострий та хронічний нефрит, серцева недостатність у стадії декомпенсації, перший триместр вагітності, сечокам’яна хвороба з наявністю конкрементів кальцієвого складу.

 

Передозування. Головний біль, нудота, диплопія, сухість слизових оболонок, десквамація, порушення структури кісток, ушкодження печінки, анорексія, запор, біль у м’язах, артралгія, гіперкальціємія, гіперкальціурія, депонування кальцію в м’яких тканинах, що призводить до незворотних порушень функції нирок та серцево-судинної системи.

Лікування. Відміна препарату, дієта з низьким вмістом кальцію, вживання великої кількості рідини. Терапія симптоматична.

 

Особливості застосування. З обережністю застосовують у пацієнтів похилого віку, у хворих з тривалою іммобілізацією. У разі одночасного застосування з тіазидними діуретиками слід контролювати рівень кальцію в крові і сечі кожні 3 - 6 місяців.

При вагітності і в період лактації препарат застосовують тільки в тому випадку, якщо передбачувана користь для матері перевищує будь-який потенційний ризик для плода або дитини.

При тривалому застосуванні (понад 45 діб) необхідно контролювати рівень кальцію та фосфору в плазмі крові та сечі.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можливе зниження всмоктування вітаміну А із шлунково-кишкового тракту при застосуванні Адживіти з неоміцином, холестираміном або рідким парафіном. При одночасному застосуванні Адживіти з синтетичними ретиноїдами, такими як ацитретин, ізотретиноїн та третиноїн, підвищується ризик розвитку гіпервітамінозу А. При одночасному застосуванні препарату з коревою вакциною можливе виникнення порушення її дії.

Протисудомні препарати, рифампіцин, холестирамін знижують абсорбцію холекальциферолу.

При одночасному застосуванні препарату з серцевими глікозидами підвищується ризик розвитку порушень серцевого ритму.

 

 

 

При одночасному застосуванні препарату з тіазидними діуретиками можливий розвиток гіперкальціємії.

Глюкокортикостероїди та протисудомні препарати знижують ефективність холекальциферолу.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

 

 
 
 
   
 
 
  ЮНІВІТ
ЮНІКАП М
ЮНІКАП Т
ЗЕНТАВІТ
УНДЕВІТ
ІДЕОС
ТЕРАВІТ
КАЛЬЦИНОВА
АЕвіт
УПСАВІТ МУЛЬТИВІТАМІН
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення