Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 АЕРОДЕЗИН 2000 » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

АЕРОДЕЗИН 2000

 

Виробник, країна: "Lysoform Dr. Hans Rosemann GmbH" компанії "Lysoform Desinfektion Ltd", Німеччина/Швейцарія

Міжнародна непатентована назва: Comb drug

АТ код: V07AV.

Лікарська форма: Рідина

Форма випуску: Рідина по 1 л у флаконах з розпилювачем № 12; у флаконах без розпилювача № 12

Діючі речовини: 100 мл розчину містять: н-пропанолу - 32.5 г, етанолу - 18.0 г, глутаралю - 0.1 г

Допоміжні речовини:

Фармакотерапевтична група: Дезінфекційні засоби

Показання: Дезінфекція малих та важкодоступних поверхонь, обладнання та приладів, для інактивації крові і виділень від пацієнтів у лікувальних закладах, клініко-діагностичних лабораторіях, стоматологічних відділеннях, а також на фармацевтичних підприємствах.

Термін придатності:

Номер реєстраційного посвідчення: 3207

Термін дії посвідчення: з 01.08.2003 до 01.08.2008

Наказ МОЗ: 362 від 01.08.2003ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АЕРОДЕЗИН 2000

(AERODESIN(R) 2000)

 

 

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин з помірним запахом спирту;

склад: 100 г розчину містять 32,5 г 1-пропанолу, 18,0 г етанолу, 0,10 г глутаралю;

допоміжні речовини: дидецилдиметиламонію хлорид, стабілізатор, ароматичні речовини, кислота лимонна, вода.

 

Форма випуску. Рідина.

 

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби.

Код АТС D 08 AX 10.

 

Фармакологічні властивості. Препарат має бактерицидну (в тому числі на мікобактерії туберкульозу), фунгіцидну дію, інактивує віруси, включаючи вірус гепатиту Б, ВІЛ.

 

Показання для застосування. Аеродезин 2000 застосовується для дезінфекції малих поверхонь, важкодоступних поверхонь, обладнання та приладів, для інактивації крові і виділень від пацієнтів у лікувальних закладах, клініко-діагностичних лабораторіях, стоматологічних відділеннях, а також використовується на підприємствах фармацевтичної та косметичної промисловості, підприємствах комунального господарства, на водному, залізничному та повітряному транспорті.

 

Спосіб застосування та дози. Аеродезин 2000 – це препарат, готовий для застосування. Використовують його для дезінфекції поверхонь приміщень (підлога, стіни, підвіконня, двері), жорстких меблів із стійких до препарату матеріалів, а також для досягання швидкого дезінфікуючого ефекту поверхонь медичних приладів (у тому числі наконечників у стоматологічній практиці), апаратів, обладнання із стійких до препарату матеріалів (перед проведенням дезінфекції поверхонь, що можуть виявляти недостатню стійкість до спиртів, рекомендується перевіряти стійкість конструкційних матеріалів обєкта до препарату шляхом пробного зрошення препаратом невеликої ділянки цього обєкта).

 

 

 

Обробляються препаратом поверхні та обладнання в перукарнях, манікюрних, педикюрних салонах (у тому числі інструменти для манікюру, педикюру, гребінці, щітки та ін.).

Поверхні в приміщеннях (підлога, стіни), предмети обстановки (жорсткі меблі), медичні прилади, апарати, обладнання, що дезінфікуються, повністю зрошують за допомогою розпилювача з відстані 30 см від обєкта обробки при нормі витрати 50 мл на 1 м2 поверхні або, протираючи, зволожують ганчірям, змоченим препаратом при нормі витрати 50 мл на 1 м2 поверхні.

 

Режими дезінфекції обєктів Аеродезином 2000 при кишкових і краплинних інфекціях бактеріальної етіології (включаючи туберкульоз), інфекціях вірусної етіології (включаючи вірус гепатиту Б, ВІЛ)

 

Обєкт дезінфекції

Експозиція, хв

Спосіб застосування

Поверхні приміщення

(підлога, стіни, двері та інші важкодоступні поверхні) та жорсткі меблі, виготовлені із стійких до спирту матеріалів у медичних закладах, устаткування (в тому числі наконечники в стоматологічній практиці), обладнання на комунальних підприємствах, у перукарнях тощо

 

 

 

5

Зрошення з відстані не більше 30 см або протирання ганчіркою, змоченою препаратом, при нормі витрати 50 мл на 1 м2

Поверхні медичних приладів, апаратів, устаткування (в тому числі наконечники в стоматологічній практиці і обладнання на комунальних підприємствах, у перукарнях тощо), за винятком виготовлених з нестійких до спирту матеріалів

 

 

15

Зрошення з відстані не більше 30 см або протирання ганчіркою, змоченою препаратом, при нормі витрати 50 мл на 1 м2

 

 

Побічна дія. Не виявлена.

 

Протипоказання. Немає (при застосуванні відповідно до інструкції).

 

Особливості застосування . Роботи, повязані із застосуванням Аеродезину 2000, слід проводити з додержанням заходів особистої безпеки, що забезпечують захист шкіри, очей та органів дихання: в захисному одязі (халат, шапочка, фартух з прогумованої тканини, гумові рукавички). Під час роботи забороняється палити, пити та їсти. Після закінчення роботи обличчя та руки слід вимити теплою водою з милом. Забороняється проводити дезінфекцію Аеродезином 2000 обєктів, розташованих поблизу джерел відкритого вогню. При випадковому потраплянні препарату на шкіру слід промити уражену ділянку водою. При випадковому потраплянні Аеродезину 2000 в очі треба промивати їх проточною водою протягом 10-15 хв та звернутися до лікаря. При випадковому потраплянні Аеродезину 2000 всередину треба випити декілька склянок холодної води. Показано вживання молока. При ураженні дихальних шляхів треба вивести потерпілого на свіже повітря або в приміщення, що добре провітрюється, звільнити його від тісного одягу, забезпечити спокій, тепло. Показано вживання молока.

 

Умови та термін зберігання. Тримати флакон щільно закритим. Зберігати препарат при температурі 5-30 оС, подалі від джерел відкритого вогню та в недоступних для дітей місцях.

Термін придатності – 2 роки.

 

 
 
 
   
 
 
  ХОСПІСЕПТ
ХОСПІДЕРМІН
СЕПТОДЕРМ
ОКТЕНІСЕПТ
ДЕКОСЕПТ
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
МЕДАСЕПТ
ФАРМАСЕПТ
ХЛОРГЕКСИДИН
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення