Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 АЕСЦИН » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

АЕСЦИН

 

Виробник, країна: "Polfa" Kutno Pharmaceutical Company, Польща

Міжнародна непатентована назва: Comb drug

АТ код: C05CX03.

Лікарська форма: Гель

Форма випуску: Гель для зовнішнього застосування по 40 г у тубах

Діючі речовини: 100 г гелю містять: есцину - 2.0 г, саліцилату діетиламіну - 5.0 г, гепарину натрію - 5000 ОД

Допоміжні речовини: Карбомер, триетаноламін, ізопропанол, метилгідроксибензоат, пропілгідроксибензоат, етилендіамінтетраоцтової кислоти динатрієва сіль, вода очищена

Фармакотерапевтична група: Ангіопротектори

Показання: Посттравматичні та післяопераційні набряки, травматичне ушкодження (дисторсія), запобігання посттравматичним гематомам, флебіти, тромбофлебіти, захворювання хребта з корінцевим синдромом (дископатія, люмбаго, ішіас).

Термін придатності: 2р.

Номер реєстраційного посвідчення: UA/1837/01/01

Термін дії посвідчення: з 27.08.2004 до 27.08.2009

Наказ МОЗ: 428 від 27.08.2004ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

АЕСЦИН

(AESCIN)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: безбарвний гель без помітних скупчень твердих часток:

склад: 100 г гелю містять 2 г a-есцину, 5 г діетиламіну саліцилату, 5 000 МО гепарину натрію;

допоміжні речовини: карбомер, триетаноламін, ізопропанол, метилгідроксибензоат, пропілгідроксибензоат, етилендіамінтетраоцтової кислоти динатрієва сіль, вода очищена.

 

Лікарська форма. Гель для зовнішнього застосування.

 

Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Код АТС С05С Х03.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Аесцин – комбінований лікарський засіб, який справляє протизапальну, антиексудативну, капіляро- та венопротекторну дію. Препарат покращує венозну та лімфатичну циркуляцію, попереджує розвиток варикозного розширення вен, утворення гематом і набряків нижніх кінцівок.

Протизапальний та протинабряковий ефект виникає за рахунок зменшення активності гіалуронідази – ферменту, який відповідає за підвищення проникності стінок судин. Також він досягається завдяки ущільнюючій дії самого a-есцину, яка виникає внаслідок зменшення пор в стінках судин.

Підвищення тонусу стінок вен досягається завдяки стимулюючому впливу лікарського засобу на виділення гормонів корою надниркових залоз, утворенню простагландину PGF2a в стінках судин і вивільненню норадреналіну в нервових закінченнях, а також завдяки дії метаболітів a-есцину, що мають властивості гормонів кори надниркових залоз. Ці сполуки відповідають за рост напруження м’язових клітин стінок вен і пов’язане з цим підвищення венозного тонусу.

Додаткові ефекти застосування препарату – це антиоксидантна дія (гальмування пероксидації ліпідів), зменшення міграції лейкоцитів, підвищення

 

 

 

колоїдоосмотичного тиску крові, а також посилення виведення води та електролітів з організму людини.

Диетиламіну саліцилат знижує чутливість больових рецепторів клітин поверхневих тканин. Він гальмує дію ензиму циклооксигенази, яка стимулює синтез медіаторів запалення, здійснюючи протизапальну та антиагрегантну дію.

Гепарин порушує перехід протромбіну в тромбін (антиагрегантна дія), впливає на фактори згортання крові (пряма антикоагулянтна дія), гальмує проліферацію клітин артерій (попереджує утворення гематоми), пригнічує утворення стабільних згустків фібрину за рахунок інгібування активації фібринстабілізуючого фактора (фібрінолітична дія), гальмує систему комплементу і реакцію “антиген-антитіло” (ослаблення запального процесу, імуносупресивна дія).

Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні препарат добре всмоктується. Відмічається його висока концентрація в шкірі та м’язах під шкірою і низька - в крові та інших тканинах.

 

Показання для застосування.

Хронічна венозна недостатність, варикозне розширення вен;

флебіти, тромбофлебіти;

післятравматичні та післяопераційні набряки;

травматичні ушкодження (розтягнення або частковий надрив зв’язок);

великі післятравматичні гематоми;

попередження розвитку гематом (після операцій, внутрішньовенних ін’єкцій та інфузій);

місцеві запальні реакції (з набряком або без);

захворювання хребта з корінцевим синдромом (остеохондроз, люмбаго, ішіас);

нейротрофічні розлади гомілки та ступні;

порушення лімфатичної циркуляції.

 

Спосіб застосування та дози. Аесцин гель застосовують 3-5 разів на добу, накладаючи тонким шаром і втираючи в уражене місце. Ділянка шкіри, на яку наносять гель, повинна перевищувати розмір ураженої зони. Масаж, який передує накладанню гелю, прискорює всмоктування активних речовин препарату.

 

Побічна дія. Побічні явища спостерігаються у невеликого відсотка пацієнтів. Можливі: диспептичні прояви, відчуття жару, прискорене серцебиття , свербіж і висипання на шкірі. Вищезазначені явища, як правило, слабо виражені і швидко минають після відміни лікарського засобу.

 

Протипоказання. Аесцин не можна застосовувати для лікування пацієнтів з нирковою недостатністю; у першому триместрі вагітності; при годуванні груддю; при алергії на компоненти препарату.

 

Передозування. При застосуванні рекомендованих доз не спостерігається.

 

Особливості застосування.

Гель не можна наносити на відкриті рани, слизові оболонки та ділянки шкіри, що зазнають опромінення.

Клінічні дані про безпеку та ефективність застосування препарату для лікування дітей до 12 років відсутні.

 

 

 

Препарат не впливає на психофізичний стан, не обмежує здатності керувати автотранспортними засобами та механічними пристроями.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат може посилити нефротоксичну дію аміноглікозидних антибіотиків та дію антитромботичних засобів (антиагрегантів).

Аесцин не застосовують разом з препаратами, які гальмують овуляцію.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі 15 – 20°С, захищати від світла. Термін придатності - 2 роки.

 

 
 
 
   
 
 
  ВЕНІТАН
ВЕНОГЕПАНОЛ
ПАНТЕВЕНОЛ
ВЕНОРУТИНОЛ
ІНДОВЕНОЛ
ХОЛІЦЕТ
Ф-ГЕЛЬ
ВЕНОПЛАНТ
ВЕРАЛ
КАМАГЕЛЬ
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення