Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 АЗИТРО » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

АЗИТРО

 

Виробник, країна: "Cooper Pharma", Індія

Міжнародна непатентована назва: Azithromycin

АТ код: J01FA10.

Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою

Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, по 250 мг № 6, по 500 мг № 3

Діючі речовини: 1 таблетка містить азитроміцину - 250.0 мг або 500.0 мг

Допоміжні речовини:

Фармакотерапевтична група: Антибіотики-макроліди та азаліди

Показання: Інфекції верхніх дихальних шляхів і ЛОР-органів; інфекції нижніх дихальних шляхів; інфекційно-запальні захворювання шкіри і підшкірної тканини; інфекції сечостатевої системи; інфекції шлунка і дванадцятипалої кишки, спричинені H.pylori.

Термін придатності:

Номер реєстраційного посвідчення: Р.10.03/07461

Термін дії посвідчення: з 14.10.2003 до 14.10.2008

Наказ МОЗ: 476 від 14.10.2003ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АЗИТРО

(AZITRO)

 

Загальна характеристика:

міжнародна назви: azithromycin;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору, вкриті оболонкою, по 250 мг - круглої форми двоопуклі, по 500 мг – овальної форми з розподільчою рискою на одному боці;

склад: 1 таблетка містить азитроміцину 250 мг або 500 мг;

допоміжні речовини: МКЦ, повідон, натрію лаурилсульфат, тальк, натрію крохмальгліколят, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь 6000, титану діоксид.

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Протимікробні засоби для системного застосування. Макроліди. Азитроміцин. Код АТС J01F А10.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Азитроміцин має широкий спектр антимікробної дії. До препарату чутливі грампозитивні коки: Streptococcus pneumoniae, S. pyogenes, S. agalactiae, S. viridans, стрептококи груп С, F і G, Staphylococcus aureus; грамнегативні бактерії: Нaemophylus influenzae, H. parainfluenzae, Moraxella catarrhalis, Bordatella pertussis, B. parapertussis, Legionella pneumophila, H. ducrei, Campylobacter jejuni, Neisseria gonorrhoeae, Gardnerella vaginalis; деякі анаеробні мікроорганізми: Bacteroides bivins, Clostridium perfinges, Peptostreptococcus spp., а також Chlamydia trachomatis, Mycoplasma pneumoniae, Ureaplasma urealyticum і спірохети Тreponema pallidum і Borrelia burgdoferi. Не впливає на грампозитивні мікроорганізми, стійкі до еритроміцину.

Фармакокінетика. Азитроміцин швидко всмоктується з травного каналу, що обумовлено стiйкiстю в кислому середовищі і лiпофiльнiстю. Максимальна концентрація в сироватці крові досягається через 2,5 - 3 год і становить 0,4 мг/л при прийомі внутрішньо 0,5 г азiтромiцину. Препарат добре проникає в дихальні шляхи, органи і тканини урогенiтального тракту, зокрема, у передмiхурову залозу, у шкіру і м'які тканини. Концентрація препарату в тканинах і клітинах у 10 - 15 разів вища, нiж у сироватці крові. Велика концентрація в тканинах і тривалий період напiввиведення обумовлені низьким зв'язуванням азитромiцину з білками сироватки крові, а також здатнiстю проникати в еукарiотичнi клітини і концентруватися в середовищі з низьким рН, що оточує лiзосоми. Це в свою чергу визначає великий об'єм уявного розподілу (31,1 л/кг) і високий плазмений клiренс. Доведено, що фагоцити доставляють препарат у місця локалізації інфекції, де і вивiльняють його. Швидке і повне проникнення азитромiцину в клітини і накопичення у фагоцитах, з якими він транспортується в осередки запалення, сприяє антимiкробнiй активності препарату. Незважаючи на високу концентрацію в фагоцитах, азiтромiцин істотно не впливає на їх функцію. У бактерицидних концентраціях в осередках запалення препарат зберігається протягом 5 - 7 днів після прийому останньої дози, що дозволило розробити нетривалі (3-х і 5-денні) курси лікування.

Елімінація азитроміцину із сироватки крові відбувається у два етапи: період напіввиведення становить 14 - 20 год між 8 і 24 год після прийому препарату і 41 годину - в інтервалі від 24 до 72 год, що дозволяє застосовувати препарат один раз на добу.

Біодоступність становить 37%.

 

Показання для застосування. Таблетки Азитро застосовуються при лікування інфекційних захворювань, спричинених чутливими до препарату збудниками: інфекції верхніх дихальних шляхів і ЛОР-органів: ангіна, фарингіт, тонзиліт, синусит, середній отит; інфекції нижніх дихальних шляхів: гострий бронхіт, хронічний бронхіт у стадії загострення, інтерстиціальна й альвеолярна пневмонії; інфекційно-запальні захворювання шкіри і підшкірної тканини (хронічна мігруюча еритема - перша стадія хвороби Лайма (борелiозу), бешиха, iмпетиго, повторно інфіковані дерматити); інфекції, що передаються статевим шляхом (неускладнений уретрит, цервіцит), інфекції шлунка та дванадцятипалої кишки, спричинені Helicobacter pylori.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до азитроміцину. Вагітність і період лактації. Діти до 12 років.

 

Спосіб застосування та дози. Таблетки Азитро приймають внутрішньо за 1 год до або 2 год після прийому їжі. Препарат приймають 1 раз на добу.

Дорослим та дітям старше 12 років при інфекційно-запальних процесах верхніх та нижніх дихальних шляхів, шкіри і підшкірної клітковини призначають по 500 мг у перший день, потім по 250 мг з другого по п’ятий день або по 500 мг на добу протягом 3 днів.

Курсова доза становить 1,5 г.

При захворюваннях, що передаються статевим шляхом, а також уретритах, запаленнях шийки матки, спричинених трихомонадною або гонорейною інфекцією, Азитро призначають одноразово по 1 мг, тобто по 2 таблетки по 500 мг.

При хронічній мігруючій еритемі: 1-й день - 1 г (2 таблетки по 500 мг) одноразово, 2 - 5-й день - по 500 мг на день.

 

Побічна дія. Побічні ефекти виникають зрідка. Найчастіше спостерігаються порушення з боку шлунково-кишкового тракту і печінки (нудота, блювання, метеоризм, діарея, біль у животі, транзиторне підвищення активності печінкових трансаміназ). Дуже рідко може з’явитися неприємне відчуття у ділянці серця, ангіоневротичний набряк, шкірні висипання, головний біль.

 

Передозування. При передозуванні виникає втрата слуху, сильна нудота, блювання і діарея.

Лікування: симптоматичне. Специфічного антидота немає.

 

Особливості застосування. У зв'язку з особливостями фармакокінетики препарату при зазначених показаннях не виникає необхідності для застосовування препарату протягом більш тривалого часу, ніж це зазначено в інструкції.

Для осіб літнього віку немає необхідності змінювати дозу.

Слід обережно застосовувати таблетки Азитро у хворих з тяжкими порушеннями видільної функції нирок і печінки у зв’язку з недостатньою кількістю досліджень.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Абсорбція азитроміцину суттєво не змінюється при одночасовому прийманні антацидних засобів або блокаторів Н2-гістамінових рецепторів, але рекомендується, щоб інтервал між прийманням цих препаратів становив не менше 2 год. Слід обережно призначати азитроміцин одночасно з теофіліном, терфенадином, варфарином, карбамазепіном, фенітоїном, триазоламом, дигоксином, ерготаміном, циклоспорином, оскільки макролідні антибіотики можуть посилювати ефект останніх.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 15 - 25°С.

Термін придатності - 3 роки.

 

 
 
 
   
 
 
  АЗИВОК
ЗИМАКС
ЗИТРОКС
АЗИТРАЛ
ХЕМОМІЦИН
АЗИЦИН
АЗИНОМ
ЗИТРОЛІД
АЗРО
ВЕНРО КІТ
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення