Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 ЕЛОКОМ » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

ЕЛОКОМ

 

Виробник, країна: "Schering-Plough Labo N.V." для "Schering-Plough Central East AG" які є власними філіями "Schering-Plough Corporation", Бельгія/Швейцарія/США

Міжнародна непатентована назва: Mometasone

АТ код: D07AC13.

Лікарська форма: Крем

Форма випуску: Крем 0.1% по 15 г у тубах № 1

Діючі речовини: 100 г крему містять мометазону - 0.1 г

Допоміжні речовини:

Фармакотерапевтична група: Гормони кори надниркових залоз та їх синтетичні аналоги

Показання: Екзема (атопічна, дитяча, монетовидна), дерматит (атопічний, контактний, себорейний і т.ін.), псоріаз, нейродерміт, аногенітальний і старечий шкірний свербіж

Термін придатності:

Номер реєстраційного посвідчення: П.07.02/04965

Термін дії посвідчення: з 01.07.2002 до 01.07.2007

Наказ МОЗ: 236 від 01.07.2002ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЕЛОКОМ®

ELOCOM®

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: mometasone;

9,21-дихлоро-17[(2-фуранілкарбоніл)окси]-11b-гідрокси-16a-

метилпрегна-1,4-дієн-3,20-діон моногідрат;

основні фізико-хімічні властивості: білого або майже білого кольору м’якої консистенції однорідний крем, без сторонніх включень;

склад: 1 г крему містить 1 мг мометазону фуроату;

допоміжні речовини: гексиленгліколь, вода очищена, кислота фосфорна, пропіленгліколю стеарат, спирт стеариловий і цетеарет-20, титану діоксид, алюмінієва сіль октенілсукцинату крохмалю, віск білий, вазелін білий.

 

Форма випуску. Крем.

 

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди для місцевого застосування у дерматології. Код АТС D07A C13.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Мометазону фуроат – синтетичний кортикостероїд, який має протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дії.

Фармакокінетика. Ступінь проникнення кортикостероїдів місцевого застосування через шкіру залежить від багатьох факторів, включаючи склад препарату та цілісність епідермального бар’єра. Запалення та інші процеси, які відбуваються у шкірі, можуть призвести до посилення проникнення препарату через шкіру.

Абсорбція 0,1 % крему мометазону фуроату через шкіру досліджувалась на людях шляхом одноразового нанесення 0,1 % крему з радіоактивно-міченим 3Н-мометазоном фуроатом на непошкоджену шкіру, що залишався на ній протягом 8 год. За даними 5-денного дослідження, яке оцінювало кількість ізотопу, виділеного з калом та сечею, приблизно 0,4 % нанесеної дози піддалося системній абсорбції. Протягом дослідження вміст радіоактивної речовини у плазмі та еритроцитах залишався дещо вищим за вихідний рівень, що відповідало концентрації ≤ 0,1 нг/мл.

 

Показання для застосування. Послаблення і ліквідація симптомів запалення та свербежу при захворюваннях шкіри, чутливих до кортикостероїдної терапії, у тому числі псоріазу та атопічного дерматиту, у дорослих та дітей.

 

Спосіб застосування та дози. Елоком наносять тонким шаром на ураженні ділянки шкіри 1 раз на день. Тривалість лікування визначається тяжкістю, перебігом захворювання та визначається індивідуально.

 

Побічна дія. При застосуванні Елокому крему дуже рідко спостерігалися місцеві побічні реакції у вигляді парестезії, свербежу та ознак атрофії шкіри.

Про такі місцеві небажані явища рідко повідомлялося при застосуванні інших топічних кортикостероїдних препаратів: подразнення, гіпертрихоз, гіпопігментація, періоральний дерматит, алергічний контактний дерматит, мацерація шкіри, вторинна інфекція, стриї та пітниця.

 

Протипоказання. Елоком протипоказаний пацієнтам із гіперчутливістю до будь-якого з компонентів препарату.

 

Передозування. Симптоми: надмірне або довготривале застосування місцевих кортикостероїдів може призвести до пригнічення функції гіпофізарно-наднирникової системи, що може стати причиною розвитку вторинної недостатності кори наднирників.

Лікування. Показане відповідне симптоматичне лікування. Гострі симптоми гіперкортицизму зазвичай оборотні. За необхідності показана корекція електролітного дисбалансу. У випадку довготривалого застосування рекомендована поступова відміна кортикостероїдів.

 

Особливості застосування. Елоком показаний тільки для дерматологічного застосування і не призначений для застосування в офтальмології.

Якщо під час застосування препарату мають місце подразнення або підвищена чутливість, лікування слід припинити й призначити відповідну терапію.

При розвитку інфекції слід застосувати відповідний протигрибковий або антибактеріальний засіб. Якщо протягом короткого часу не вдається досягти позитивного ефекту, слід припинити застосування препарату до ліквідації ознак інфекції.

Будь-які побічні ефекти, що зустрічаються при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей молодшого віку.

Системна абсорбція глюкокортикостероїдів при місцевому застосуванні буде вищою, якщо лікування буде проводитися на великих поверхнях тіла або при застосуванні оклюзійних пов’язок. У таких випадках, а також при довготривалому застосуванні препарату, мають бути вжиті застережні заходи, особливо у дітей.

Застосування у педіатрії. У дітей можливе частіше виникнення ознак пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-адреналової системи і синдром Кушинга під впливом місцевих кортикостероїдів, ніж у дорослих, що пов’язано з більшою абсорбцією препарату через більше співвідношення площі поверхні шкіри до маси тіла. У зв’язку з цим застосування місцевих кортикостероїдів у дітей повинно бути обмежено мінімально ефективною кількістю препарату. Хронічна кортикостероїдна терапія може спричинити порушення росту та розвитку дітей.

Елоком не слід наносити на ділянки шкіри, що знаходяться під підгузниками або трусиками, що не мокнуть, оскільки в такому разі препарат потрапляє під оклюзійну пов’язку.

Вагітність і лактація. Безпека застосування місцевих глюкокортикостероїдів у вагітних не доведена, тому призначення цієї групи лікарських засобів у період вагітності виправдане лише у випадку, коли потенційна користь для жінки перевищує потенційний ризик для плоду. У період вагітності препарати цієї групи не слід застосовувати у великих дозах або тривалий час.

Не з’ясовано, чи може місцеве застосування кортикостероїдів внаслідок системної абсорбції призвести до появи їх у молоці матері. Рішення щодо припинення годування груддю або припинення застосування препарату треба приймати з урахуванням необхідності застосування препарату для матері.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія не відома.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25оС. Термін придатності – 2 роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

 

 

 
 
 
   
 
 
  ЦЕЛЕДЕРМ
БЕТАМЕТАЗОН
АДВАНТАН
ДЕЛОР
ЛАТИКОРТ
НАЗОНЕКС
ДЕРМОВЕЙТ
БЕТАДЕРМ
КАНДІДЕРМ
ЕЛІДЕЛ
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення