Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 КАНЕФРОН » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

КАНЕФРОН

 

Виробник, країна: "Bionorica AG", Німеччина

Міжнародна непатентована назва: Comb drug

АТ код: G04BX50.

Лікарська форма: Драже

Форма випуску: Драже № 60

Діючі речовини: 1 драже містить порошку висушених лікарських рослин: Herbae Centaurii (трави золототисячника) - 18.0 мг, Radicis Levistici (кореня любистку) - 18.0 мг, Foliorum Rosmarini (листя розмарину) - 18.0 мг

Допоміжні речовини: Крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, лактози моногідрат, повідон (К 25, К 30), магнію стеарат, заліза оксид червоний, рибофлавін (Е 101), кальцію карбонат, декстроза, крохмаль кукурудзяний модифікований, віск монтановий гліколевий, олія рицинова, сахароза, шелак, тальк, титану діоксид

Фармакотерапевтична група: Засоби, які гальмують утворення сечових конкрементів і полегшують їх виділення з сечею

Показання: Гострі та хронічні інфекції сечового міхура (цистит) і нирок (пієлонефрит). Хронічні неінфекційні захворювання нирок (гломерулонефрит, інтестиціальний нефрит).

Термін придатності: 3р.

Номер реєстраційного посвідчення: UA/4708/02/01

Термін дії посвідчення: з 03.07.2006 до 03.07.2011

Наказ МОЗ: 429 від 03.07.2006ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

КАНЕФРОН(R) Н

(CANEPHRON(R) N )

 

Загальна характеристика

основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі драже оранжевого кольору з гладкою поверхнею;

склад : 1 драже містить висушені лікарські рослини у вигляді порошку:

трави золототисячника (Herba Centaurii) 18 мг;

кореня любистка (Radix Levistici) 18 мг;

листя розмарина (Folia Rosmarini) 18 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, лактоза моногідрат, повідон (К 25, К 30), магнію стеарат, заліза оксид червоний, рибофлавін Е 101, кальцію карбонат, декстроза, крохмаль кукурудзяний модифікований, віск монтановий гліколевий, олія рицинова, сахароза, шелак, тальк, титану діоксид.

 

Форма випуску. Драже

 

Фармакологічна група. Засіб, що застосовується в урології. АТС G04B X50.

 

Фармакологічні властивості. Рослинні компоненти, що входять до складу препарату, проявляють комплексну активність, що проявляється у протизапальній дії та усуненні спазму сечовивідних шляхів, сечогінному, вазодилятаційному та антибактеріальному ефектах. Під впливом препарату посилюється виділення солей сечової кислоти і змінюється кислотність сечі, що попереджує утворення та ріст конкрементів у сечовивідних шляхах і протидіє росту бактерій.

Внаслідок дії розмаринової кислоти пригнічується вивільнення медіаторів запалення, що зумовлює стійкий протизапальний ефект. Всі рослинні компоненти, що входять до складу препарату, містять речовини (фенолкарбонові кислоти, ефірні олії та ін.), що зумовлюють широку антимікробну дію препарату. Вплив препарату на канальцеву і клубочкову систему нирок призводить до зниження виділення білка при протеїнурії.

 

Показання до застосування. Основна (базисна) терапія і як компонент комплексної терапії при гострих і хронічних інфекціях сечового міхура (цистит) і нирок (пієлонефрит), в тому числі і у вагітних жінок.

Хронічні неінфекційні захворювання нирок (гломерулонефрит, інтерстиціальний нефрит).

Профілактика утворення сечових камінців, у тому числі і після їх видалення.

 

Спосіб застосування і дози. Дорослим призначають по 2 драже 3 рази на день;

дітям шкільного віку (з 6 років) - по 1 драже 3 рази на день.

Після ослаблення гостроти захворювання прийом препарату слід продовжувати протягом 4-6 тижнів. Драже ковтати, не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини.

 

Побічна дія. Можливі алергічні реакції на складові компоненти препарату.

 

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можливі та доцільні комбінації Канефрону (R)Н з антибіотиками.

Негативні ефекти внаслідок взаємодії препарату з іншими медикаментами не відомі.

 

Передозування. Випадки отруєння препаратом внаслідок його передозування не відомі.

 

Особливості застосування. Під час вагітності та при годуванні груддю препарат можна приймати при дотриманні рекомендацій для застосування та після консультації з лікарем.

При застосуванні драже Канефрон(R)Н необхідно споживати достатню кількість рідини. Препарат в рекомендованих дозах не знижує здатність керувати транспортом і працювати з механізмами.

Примітка для хворих на діабет. Одне драже еквівалентне 0,012 одиницям заміщення вуглеводів.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25˚С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

 Термін придатності – 3 роки. Не використовувати після терміну, вказаного на упаковці.

 

 
 
 
   
 
 
  РЕВІТ
ГЕКСАВІТ
ФАЛІМІНТ
УНДЕВІТ
УЗАРА
БЕМІКС С
БЕЛЛАСПОН
ОВОСЕПТ
УРОЛЕСАН
ЗБІР УРОЛОГІЧНИЙ
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення