Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 МАКСИГЕЗИК » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

МАКСИГЕЗИК

 

Виробник, країна: "J.Duncan Helthcare Pvt.Ltd.", Індія

Міжнародна непатентована назва: Comb drug

АТ код: M01AB55.

Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою

Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, № 4, № 10

Діючі речовини: 1 таблетка містить: парацетамолу - 500.0 мг, диклофенаку калію - 50.0 мг, серратіопептидази - 15.0 мг

Допоміжні речовини: Дикальцію фосфат, крохмаль кукурудзяний, натрію бензоат, ПВП К-30, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят, спирт ізопропіловий, метиленхлорид, вода очищена, суміш для покриття таблеток Tabcoat Тс 3180, віск карнаубський, віск бджолиний

Фармакотерапевтична група: Нестероїдні протизапальні препарати

Показання: Біль, спазми скелетних м'язів при напруженні, розтягненні зв'язок, міозит, міалгія, ревматичне ушкодження м'яких тканин, травматичне ушкодження м'язів, захворювання суглобів, вивихи, кривошия, люмбаго, фіброзит; головний та зубний болі тощо.

Термін придатності:

Номер реєстраційного посвідчення: UA/2325/01/01

Термін дії посвідчення: з 09.12.2004 до 09.12.2009

Наказ МОЗ: 36 від 25.01.2005ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

МАКСИГЕЗИК

(MAXIGESIC)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: капсулоподібні двоопуклі таблетки від білого до майже білого кольору, вкриті оболонкою з гладкою поверхнею або з поверхнею із вкрапленнями / трохи шершавою;

склад: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, диклофенаку калію 50 мг, серратіопептидази 15 мг;

допоміжні речовини: дикальцію фосфат, крохмаль кукурудзяний, натрію бензоат, ПВП К-30, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят, спирт ізопропіловий, метиленхлорид, вода очищена, суміш для покриття таблеток Tabcoat Тс 3180, віск карнаубський, віск бджолиний.

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболокною.

 

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби.

Код АТС М01А.

 

Фармакотерапевтичні властивості.

Фармакодинаміка. Максигезик – комбінований препарат, що спричиняє міорелаксуючу та аналгезуючу дії, пригнічує спинномозкові рефлекси. Парацетамол, що входить до складу препарату, спричиняє жарознижувальну, аналгезуючу та помірно виражену протизапальну дію. В основі аналгезуючої дії лежить здатність пригнічувати синтез простагландинів внаслідок пригнічення ферменту циклооксигенази.

Диклофенак у складі препарату спричиняє виражену протизапальну, аналгезуючу і помірну жарознижувальну дії. Механізм дії пов’язаний з пригніченням циклу оксигенази – основного ферменту метаболізму арахідонової кислоти, що є попередником простагландинів, які відіграють головну роль у патогенезі запалення, болю і гарячки. Аналгезуюча дія обумовлена двома механізмами: периферичним (опосередковано, шляхом пригнічення синтезу простагландинів) і центральним (за рахунок пригнічення синтезу простагландинів у центральній нервовій системі). При травматичних та операційних болях препарат зменшує больові відчуття в стані спокою і під час руху, а також набряк при запаленні. При тривалому застосуванні спричиняє десенсибілізуючу дію. Стійкий ефект спостерігається через 1 - 2 тижні лікування.

Серратіопепидаза, що входить до складу препарату, є протеолітичним ферментом, похідним від Serratia spp., що розкладає брадикінін та інші прозапальні речовини і у такий засіб зменшує набряк.

Таким чином, Максигезик можна вживати при всіх хворобливих запальних станах, пов’язаних з набряком.

Фармакокінетика. Після прийняття Максигезику парацетамол всмоктується у верхніх відділах кишечнику. Максимальна концентрація в сироватці крові спостерігається через 60 - 90 хв. Метаболізується в печінці. Виводиться, в основному, з сечею. Період напіввиведення 1 - 3 год.

Диклофенак у складі Максигезик після прийому внутрішньо повністю всмоктується в травній системі. З білками плазми зв’язується 99%. Максимальна концентрація в плазмі крові спостерігається через 1 - 2 год. Концентрація в плазмі перебуває в лінійній залежності від величини прийнятої дози. Проникає в синовіальну рідину, максимальна концентрація досягається на 2 - 4 год пізніше, ніж у плазмі, 50% речовини метаболізується при “першому проходженні” крізь печінку шляхом кон’югаціїі і гідроксилювання з утворенням фармакологічно неактивних метаболітів. Період напіввиведення – 1 - 2 год, з синовіальної рідини – 3 - 6 год. Приблизно 60% прийнятої дози виводиться у вигляді метаболітів нирками, менше 1% екскретується з сечею в незміненому вигляді, решта виводиться у вигляді метаболітів з жовчю.

Серратіопепидаза, що входить до складу препарату, швидко та повністю абсорбується з кишечнику і пікові концентрації в плазмі досягаються протягом 30 хв – 2 год після застосування. Вона досягає кровотоку у ферментно-активній формі і виводиться також в активній формі. Серратіопептидаза місцево підвищує концентрацію антибіотиків і збільшує проникнення антибіотиків в тканини. Внаслідок цього антибіотики при такому найнижчому дозуванні діють триваліший період, що допомагає уникнути шкідливого впливу високих дозувань.

 

Показання для застосування. Біль, спазми скелетних м’язів при напруженні, розтяганні зв’язок, міозит, міалгія, ревматичне ураження м’яких тканин, травматичне ушкодження м’язів, захворювання суглобів (артрит, ревматоїдний артрит, остеоартрит, подагра), вивихи, кривошия, люмбаго, фіброзит, спондиліт, гостре випадання диска, неврологічні розлади (розсіяний склероз, захворювання спинного мозку, церебральний параліч, корінцевий синдром та ін.), головний біль, біль після видалення зуба, больовий синдром і запалення після операцій і травм, первинна дисменорея, аднексит, проктит; як допоміжний засіб при інфекційно-запальних захворюваннях ЛОР-органів.

 

Спосіб застосування та дози. Максигезик дорослим призначається внутрішньо після їжі по 1 таблетці 2 - 3 рази на добу залежно від тяжкості перебігу хвороби. Таблетки не розжовувати, запивати невеликою кількістю води. Дітям 6 - 14 років призначають по ½ таблетці 2 рази на добу.

Максимальний знеболювальний ефект виникає протягом від 30 хв до 2 год після застосування 1 таблетки у дорослих, і дія щодо ослаблення болю тою чи іншою мірою зберігається протягом 4 -6 год.

При помірно виражених симптомах захворювання, а також при тривалій терапії зазвичай вистачає прийому 2-х таблеток препарату на добу – по 1 вранці та ввечері. Максимальна добова доза Максигезику за таких умов не повинна перевищувати 3-х таблеток.

Призначаючи Максигезик дітям віком до 12 років, слід враховувати, що добова доза диклофенаку не повинна перевищувати 0,5 - 2,0 мг/кг маси тіла, її розподіляють на 2 - 3 прийоми.

 

Побічна дія. Частіше виникають шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, діарея, біль в епігастральній ділянці); агранулоцитоз, тромбоцитопенія, анемія, асептична піурія, інтерстиціальний гломерулонефрит, анемія, порушення функції нирок, парестезії, мультиформна еритема, порушення гомепоезу, алергічні реакції (шкірний свербіж, висипання, кропив’янка, набряк Квінке); іноді – головний біль, сонливість, запаморочення, підвищення активності амінотрансфераз у сироватці крові; у поодиноких випадках – ерозія або виразки слизової оболонки травного тракту, кровотеча, панкреатит, гепатит.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату; ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту в фазі загострення, порушення кровотворення, хронічний активний алкоголізм; вагітність і лактація; дитячий вік до 6 років.

 

Передозування.

Симптоми: алергічні прояви, головний біль, психомоторне збудження, подразливість, запаморочення.

Лікування: промивання шлунка, прийом адсорбентів, симптоматичне лікування.

 

Особливості застосування. З обережністю слід призначати при захворюваннях печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту в анамнезі, диспептичних проявах, після хірургічних втручань, пацієнтам похилого віку, при бронхіальній астмі, застійній серцевій недостатності. При наявності алергічних реакцій в анамнезі призначати лише у невідкладних випадках.

При тривалому застосуванні слід контролювати показники периферичної крові і функціонального стану печінки.

У період лактації препарат можна призначати лише в тих випадках, коли очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для дитини.

В період лікування можливе зменшення швидкості психічних і рухових реакцій, тому необхідно утримуватись від керування автомобілем та виконання робіт, що потребують підвищеної уваги.

Не варто вживати алкоголь.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з дигоксином може підвищувати концентрацію дигоксину в плазмі. Максигезик знижує ефект фуросеміду та антигіпертензивних засобів. Одночасне застосування з калійзберігаючими засобами може призвести до гіперкаліємії. Одночасне застосування з нестероїдними протизапальними засобами, глюкокортикостероїдами збільшує ризик розвитку шлунково-кишкових кровотеч. Не рекомендований одночасний прийом з метотрексатом і циклоспорином. Одночасне застосування з барбітуратами, протисудомними засобами, алкоголем значно підвищує ризик гепатотоксичної дії.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі до 25°С. Термін придатності – 3 роки.

 

 
 
 
   
 
 
  ПАНОКСЕН
МАІТХАРЕН
УМЕРАН
ФАНІГАН
ІБУКЛІН
НАКЛОФЕН РЕТАРД
НАКЛОФЕН
ПАРАЦЕТАМОЛ
ПАНАДОЛ
ТЕРАПІН
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення