Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 ІМПАЗА » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

ІМПАЗА

 

Виробник, країна: ТОВ "НВФ "Матеріа Медика Холдинг", м.Москва, Російська Федерація

Міжнародна непатентована назва: Comb drug

АТ код: G04BE10.

Лікарська форма: Таблетки

Форма випуску: Таблетки гомеопатичні № 20

Діючі речовини: 1 таблетка містить: антитіла до ендотеліальної NO - синтази афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С200 - 0,003 г

Допоміжні речовини: Лактоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат

Фармакотерапевтична група: Гомеопатичні засоби

Показання: Лікування імпотенції, включаючи порушення ерекції різного походження; нормалізація вегетативних розладів клімактеричного періоду у чоловіків

Термін придатності: 3р.

Номер реєстраційного посвідчення: UA/5543/01/01

Термін дії посвідчення: з 06.12.2006 до 06.12.2011

Наказ МОЗ: 802 від 06.12.2006ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ІМПАЗА

(IMPAZA)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: Таблетки плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, від білого до майже білого кольору. На плоскій стороні з рискою нанесено напис MATERIA MEDICA, на іншій плоскій стороні нанесено напис IMPAZA.

Склад: 1 таблетка містить антитіла до ендотеліальної NO – синтази афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С200 – 0,003 г.

допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат

 

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні.

 

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат. Засоби, що застосовуються при еректильній дисфункції.

 

Фармакологічні властивості. Препарат усуває порушення ерекції та відновлює чоловічу потенцію. Препарат підвищує активність ендотеліальної NO – синтази, відновлює вироблення ендотелієм оксиду азоту (NO) при сексуальній стимуляції, підвищує вміст у гладких м'язах циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ) та сприяє їх розслаблюванню, що призводить до підвищення кровонаповнення печеристих тіл. Вказані ефекти забезпечують достатню за силою та тривалістю ерекцію.

В умовах ендотеліальної дисфункції ефект препарату розвивається поступово.

За рахунок позитивної дії на центральні механізми регуляції ерекції препарат підвищує лібідо (статевий потяг) та задоволеність статевим актом.

Тривалий прийом препарату сприяє підвищенню вмісту тестостерону у сироватці (при помірно зниженому вихідному рівні).

 

Показання для застосування. Порушення ерекції (еректильна дисфункція) різного походження.

 

Спосіб застосування та дози. Внутрішньо. По 1 таблетці на прийом, поза прийомом їжі. Таблетку тримають у роті (не розжовуючи та не ковтаючи) до повного розчинення.

Варіанти застосування:

1. Періодичний прийом. Для стимулювання ерекції препарат приймається у день очікуваного статевого зв'язку двічі: 1 таблетку за 2 години до статевого акту і 1 таблетку за 1 годину до нього.

2. Регулярний прийом. Для стабілізації статевої потенції (здатності до статевого акту) за наявності органічних факторів захворювання рекомендований лікувальний курс тривалістю 12 тижнів, протягом якого препарат приймають по 1 таблетці з частотою від 1 разу в 2 дні до 2 разів на добу, бажано в вечірній час.

За необхідності курсову терапію рекомендовано повторити через 3 – 6 місяців.

 

Побічна дія. Не спостерігалася.

 

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутлвість до компонентів препарату.

 

Передозування. При випадковому передозуванні можливі диспептичні прояви, зумовлені наповнювачами у складі лікарської форми. Терапія симптоматична.

 

Особливості застосування. Можливе використання у чоловіків пітнього віку.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Випадки несумісності з іншими лікарськими засобами (в тому числі з органічними нітратами) не зареєстровані.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

 

 
 
 
   
 
 
  ТЕНОТЕН
АВІА-МОРЕ
УСПОКОЙ
АГРІ
ЦЕФАГІЛ
ПЕНІМЕКС
ЛЕВІТРА
ЕКСТРА
ПЕНІГРА
БАРБАРИС КОМП ІОВ-МАЛЮК
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення