Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 НАЙЗ » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

НАЙЗ

 

Виробник, країна: "Dr.Reddy`s Laboratories Limited", Індія

Міжнародна непатентована назва: Nimesulid

АТ код: M01AX17.

Лікарська форма: Суспензія для внутрішнього застосування

Форма випуску: Суспензія для перорального застосування, 50 мг/5 мл по 60 мл у флаконах № 1

Діючі речовини: 5 мл суспензії містять німесуліду - 50.0 мг

Допоміжні речовини: Сахароза, сорбітол, метилпарабен, пропілпарабен, камедь ксантанова, гліцерин, кислота лимонна (моногідрат), хіноліновий жовтий WS, ананасовий ароматизатор, полісорбат 80, вода очищена

Фармакотерапевтична група: Нестероїдні протизапальні препарати

Показання: Остеоартрити, остеоартроз, тендиніти, бурсити; больовий синдром різного походження; лихоманка при інфекційно-запальних захворюваннях.

Термін придатності: 5р.

Номер реєстраційного посвідчення: UA/3458/01/01

Термін дії посвідчення: з 01.08.2005 до 01.08.2010

Наказ МОЗ: 384 від 01.08.2005ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату:

НАЙЗ

(NISE)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назва: німесулід, 4’-нітро-2’-феноксиметансульфонанілід

основні фізико - хімічні властивості: суспензія жовтого кольору з приємним запахом, солодка на смак, яка добре диспергується при збовтуванні;

склад: 1 мл суспензії містить 10 мг німесуліду;

допоміжні речовини: сахароза, сорбітол, метилпарабен, пропілпарабен, камедь ксантанова, гліцерин, кислота лимонна моногідрат, хіноліновий жовтий WS, ананасовий ароматизатор, полісорбат 80, вода очищена.

 

Форма випуску. Суспензія.

 

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.  Код АТС М01А Х17.

 

Фармакологічні властивості. Німесулід є нестероїдним протизапальним засобом з класу сульфонанілідів. Має протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Механізм дії пов’язаний з пригніченням ферменту циклооксигенази II. Німесулід пригнічує утворення вільних радикалів без впливу на гемостаз та фагоцитоз, також пригнічує вивільнення ферменту мієлопероксидази і , таким чином, пригнічує утворення фактора некрозу пухлин.

Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо препарат добре всмоктується із шлунково–кишкового тракту. Максимальна концентрація активної речовини в плазмі досягається через 1,5–2,5 години після прийому. Застосування препарату разом з їжею уповільнює швидкість всмоктування, але не впливає на ступінь всмоктування. Зв’язування з білками плазми досягає 97,5%, об’єм розподілу – 0,19-0,35 л/кг. Найз активно метаболізується в печінці з утворенням декількох метаболітів, виводиться з сечею (70%) та калом (30%). Основний метаболіт – гідроксинімесулід (25%) є фармакологічно активним.

У хворих з печінковою недостатністю (кліренс креатиніну 1,8-4,8 л/год., або 30-80 мл/год.,  а також у дітей та хворих похилого віку фармакокінетичний профіль німесуліду вагомо не змінюється.

 

Показання для застосування.

Остеоартрит (в тому числі ревматоїдний артрит), тендиніт, бурсит; больовий синдром різного походження, в тому числі в післяопераційному періоді, при травмах, захворюваннях вуха, горла та носа, в стоматології та гінекології, гарячка при інфекційно–запальних захворюваннях.

 

Спосіб застосування та дози.

Суспензія призначають дітям в дозі 1,5мг/кг маси тіла 2 – 3 рази на добу після їжі. Дітям віком від 2 до 5 років призначають по 2,5 мл 2-3 рази на добу; дітям з 5 років 5 мл 2-3 рази на добу. Максимальна доза не повинна перевищувати 5 мг/кг на добу. Тривалість курсу лікування –  не більше 5 днів. Перед застосуванням флакон струшують.

 

 

 

 

Побічна дія. Побічні ефекти, як правило, слабкі та тимчасові і не потребують відміни препарату.

Іноді спостерігаються запаморочення, сонливість, нудота, блювання, біль в шлунку, діарея, кропив´янка, бронхоспазм; рідко – олігоурія, пурпура, петехії.

Якщо побічні ефекти з’явились, то обов’язково необхідно проконсультуватися у лікаря.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату та інших нестероїдних протизапальних засобів; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення; значні порушення функції печінки та нирок; порушення згортання крові.

 

Передозування. Симптоми: посилення проявів побічних ефектів. Лікування: промивання шлунка, призначення активованого вугілля. Специфічних антидотів не існує.

 

Особливості застосування. Рекомендується приймати після їди. Хворим на цукровий діабет слід врахувати, що до складу препарату входить сахароза.

 

Взаємодія з лікарськими засобами. Слід обережно застосовувати при одночасному прийомі з Найзом такі препарати: дигоксин, фенітоїн, препарати літію, діуретики та гіпотензивні засоби, інші нестероїдні протизапальні засоби, циклоспорин, метотрексат, протидіабетичні засоби.

Препарат може посилювати ефективність та токсичність багатьох лікарських засобів, оскільки витискує інші сполуки з місць зв´язування з білками плазми та підвищує вміст їх вільної фракції в крові.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі 15-25° С. Термін придатності - 3 роки.

 

 
 
 
   
 
 
  ЗЕЛІД ПЛЮС
КАЛПОЛ
ІБУФЕН
ІБУКЛІН
МАІТХАРЕН
ФАНІГАН
МАКРОТУСИН
НАПРОКСЕН
МАКСИГЕЗИК
ІБУПРОМ
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення