Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 ОМЕЗ » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

ОМЕЗ

 

Виробник, країна: "Dr.Reddy`s Laboratories Limited", Індія

Міжнародна непатентована назва: Omeprazole

АТ код: A02BC01.

Лікарська форма: Порошок ліофілізований для ін'єкцій

Форма випуску: Порошок ліофілізований для приготування розчину для ін'єкцій по 40 мг у флаконах

Діючі речовини: 1 флакон містить омепразолу - 40.0 мг

Допоміжні речовини:

Фармакотерапевтична група: Стимулятори та блокатори Н2-рецепторів та подібні за дією препарати

Показання: Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, рефлюкс-езофагіт, синдром Золлінгера-Еллісона; ерадикація пептичної виразки, спричиненої H.pylori.

Термін придатності:

Номер реєстраційного посвідчення: UA/0235/01/01

Термін дії посвідчення: з 11.12.2003 до 11.12.2008

Наказ МОЗ: 574 від 11.12.2003ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ОМЕЗ

(OMEZ)

Загальна характеристика:

міжнародна назва : omeprazole;

основні фізико-хімічні властивості : ліофілізована пориста маса або порошок від білого до жовтуватого кольору;

склад : 1 флакон містить омепразолу натрію еквівалентно омепразолу 40 мг;

допоміжні речовини: натрію карбонат безводний.

 

Форма випуску. Порошок ліофілізований для приготування розчину для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки. Інгібітори “протонного насоса”. Код АТС А02В С01.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Омез (омепразол) є специфічним інгібітором протонного насоса парієтальної клітини. Він швидко діє і забезпечує контроль завдяки оборотному пригніченню секреції шлункового соку. За рахунок значного і тривалого пониження кислотності шлункового соку сприяє швидкому загоюванню виразкового дефекту.

Фармакокінетика. Внутрішньовенне введення омепразолу викликає дозазалежне пригнічення шлункового соку у людини. Для негайного досягнення зниження кислотності шлункового соку, аналогічного тому, що досягається при повторному пероральному прийомі 20 мг омепразолу, рекомендується перша внутрішньовенна доза 40 мг. Це приводить до негайного зниження кислотності шлункового соку, а середнє зниження протягом 24 годин становить приблизно 90 % як при внутрішньовенній ін’єкції, так і при внутрішньовенній інфузії.

Обсяг розподілу у здорових добровольців становить приблизно 0,3 л/кг, аналогічне значення спостерігалося також у хворих з нирковою недостатністю. У хворих похилого віку і хворих з печінковою недостатністю обсяг розподілу був трохи нижчий. Омепразол приблизно на 95 % зв’язується з протеїнами плазми.

Середній період напіввиведення після внутрішньовенного введення омепразолу становить приблизно 40 хвилин; загальний плазменний кліренс – 0,3-0,6 л/хв. Омепразол цілком метаболізується головним чином у печінці. Основна частина його метаболізму залежить від поліморфної специфічної ізоформи CYP2C19 (S-мефенітіолгідроксилаза), відповідальної за утворення гідроксіомепразолу, основного метаболіту в плазмі. Майже 80 % внутрішньовенної дози виводиться у формі метаболітів із сечею, інші виявляються у фекаліях, що переважно утворилися при секреції жовчі.

У хворих з ослабленою нирковою функцією омепразол виводиться в незмінному вигляді. Період напіввиведення збільшується у хворих з порушенням функції печінки, однак омепразол не акумулюється.

 

Показання для застосування. Лікування виразки шлунка та 12-палої кишки, рефлюкс-езофагіту, симптоматичне лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Ерадикація Helicobacter pylori при пептичній виразковій хворобі, у тому числі ускладненої кровотечею. Синдром Золлінгера-Еллісона. Омез для внутрішньовенного введення призначають як терапію, альтернативну пероральному застосуванню за показаннями.

 

Спосіб застосування та дози. Дорослим хворим на виразку 12-палої кишки, виразку шлунка або з рефлюкс-езофагітом, якщо неможливо застосувати ліки перорально, рекомендують Омез у формі внутрішньовенних інфузій, один раз на добу. Хворим із синдромом Золлінгера-Еллісона рекомендована початкова доза Омезу у формі внутрішньовенних інфузій становить 60 мг на добу. Може виникнути необхідність у більш високих добових дозах, тоді доза повинна підбиратись індивідуально. Якщо доза перевищує 60 мг на добу, її варто розділити на два прийоми. Немає необхідності в коректуванні дози хворим з порушенням функції нирок та хворим похилого віку. Для хворих з порушенням функції печінки добова доза становить 10–20 мг.

Омез 40 мг вводиться у формі внутрішньовенної інфузії (протягом 20 - 30 хв), в тому числі для ерадикація Heliciobacter pylori. Вміст одного флакона розчиняють у 100 мл розчину натрію хлориду 0,9 % або у 100 мл 5 % розчину декстрози для інфузій. Розчин повинний бути використаний протягом 24 годин. Для лікування пептичних виразок ускладнених шлунково-кишковими кровотечами Омез призначають внутрішньовенно у дозі 80 мг (8 мг/год.) і далі перорально по 20 мг з 3 по 21 день.

 

Побічна дія. У поодиноких випадках можливі нудота, діарея, запор, метеоризм, біль у ділянці живота, головний біль, загальна слабкість, шкірна висипка.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, періоди вагітності і годування груддю. Не рекомендується призначати препарат дітям молодше 12 років.

 

Передозування. При введенні внутрішньовенних доз понад 270 мг один раз на добу і 650 мг протягом трьох днів при проведенні клінічних досліджень не було виявлено дозозалежних побічних ефектів. Специфічного антидоту не існує. Омепразол зв’язується з білками плазми крові, тому діаліз малоефективний. У випадку передозування здійснюються заходи щодо виведення неабсорбованого омепразолу зі шлунково-кишкового тракту, проводиться симптоматичне та підтримуюче лікування.

 

Особливості застосування. При призначенні Омезу хворим на виразкову хворобу шлунка необхідно виключити можливість злоякісного захворювання, через те що омепразол може маскувати його симптоми і затримувати визначення діагнозу.

Для ерадикації Heliciobacter pylori омепразол призначають у комплексі з антибіотиками, метронідазолом, препаратами вісмуту та іншими лікарськими засобами. Омез не впливає на здатність керувати автомобілем або механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Омез може подовжувати період напіввиведення і тривалість дії препаратів, які метаболізуються в печінці шляхом окислення (варфарин, діазепам та ін.). Омез може перешкоджати засвоєнню лікарських препаратів у тих випадках, коли кислотність шлункового середовища є важливим фактором для їх біодоступності (кетоназолу, складних ефірів, ампіциліну і солей заліза).

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі 2 - 25 °C.

Термін придатності – 2 роки.

 

 
 
 
   
 
 
  ОМЕЗИН
ЦЕРОЛ
ОМЕПРАЗОЛ
ОМЕПРАЗИД
УЛЬТОП
ПАНТОЗ
ОМЕФЕЗ
ОМІТОКС
ХЕЛІЦИД 10
ЛАНЗОПТОЛ
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення