Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 ТЕРАФЛЕКС » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

ТЕРАФЛЕКС

 

Виробник, країна: "Sagmel Inc.", США

Міжнародна непатентована назва: Comb drug

АТ код: M01BX.

Лікарська форма: Крем

Форма випуску: Крем по 28,4 г або 56,7 г у тубах

Діючі речовини: 100 г крему містять: глюкозаміну гідрохлориду - 0.3 г, хондроїтину сульфату - 0.8 г, камфори - 3.2 г, олії м'яти перцевої - 0.9 г

Допоміжні речовини: Алое, спирт цетиловий, ланолін, метилпарабен, поліетиленгліколь, пропіленгліколь, пропілпарабен, вода очищена, диметикон

Фармакотерапевтична група: Нестероїдні протизапальні препарати

Показання: Дегенеративні захворювання суглобів і хребта, у т.ч. остеоартроз, остеохондроз.

Термін придатності: 2р.

Номер реєстраційного посвідчення: UA/1814/01/01

Термін дії посвідчення: з 27.08.2004 до 27.08.2009

Наказ МОЗ: 427 від 27.08.2004


ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТЕРАФЛЕКС М

(THERAFLEX М)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: жовтувато-білий в’язкий крем із запахом камфори та ментолу;

склад: 1 г крему містить: глюкозаміну гідрохлориду 3 мг (0,3%), хондроїтину сульфату 8 мг (0,8%), камфори 32 мг (3,2%), олії м’яти перцевої 9 мг (0,9%);

допоміжні речовини: алое, спирт цетиловий, ланолін, метилпарабен, поліетиленгліколь, пропіленгліколь, пропілпарабен, вода очищена, диметикон.

Форма випуску. Крем.

 

Фармакотерапевтична група. Лікарські засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТС М09Х А10**.

 

Фармакологічні властивості.

Хондроїтину сульфат є високомолекулярним мукополісахаридом, який бере участь у побудові хрящової тканини. Знижує активність ферментів, які руйнують суглобовий хрящ та стимулює його регенерацію. На ранніх стадіях запального процесу хондроїтин сульфат знижує його активність й таким чином сповільнює дегенерацію хрящової тканини. Сприяє зниженню больового синдрому, покращанню функції суглобів, зменшує потребу в нестероїдних протизапальних препаратах у хворих з остеоартрозом колінних та кульшових суглобів. Глюкозаміну гідрохлорид має хондропротекторні властивості, знижує дефіцит глікозамінів в організмі, бере участь у біосинтезі протеогліканів та гіалуронової кислоти. Глюкозаміну гідрохлорид селективно діє на суглобовий хрящ, є специфічним субстратом та стимулятором синтезу гіалуронової кислоти та протеогліканів, пригнічує утворення супероксидних радикалів та ферментів, які обумовлюють ушкодження хрящової тканини (колагенази та фосфоліпази).

Камфора при місцевому застосуванні подразнює чутливі нервові закінчення шкіри та підшкірних тканин, розширює поверхневі судини, спричиняє відчуття жару, покращує кровопостачання шкіри й підшкірних тканин, справляє помірну антисептичну дію.

Олія м’яти перцевої при місцевому застосуванні має помірну антисептичну, протизапальну, анестезуючу та відволікаючу дії.

Фармакокінетика. При місцевому застосуванні хондроїтин та глюкозамін всмоктуються з поверхні шкіри, після чого лімфогенним та частково гематогенним шляхом потрапляють у тканини найближчих хрящів та суглобів завдяки своїй тропності до хрящової тканини. Камфора та компоненти олії м’яти перцевої після нанесення на шкіру частково випаровуються у повітря, частково метаболізуються в клітинах шкіри.

 

Показання для застосування. ТЕРАФЛЕКС М крем застосовується в комплексному лікуванні первинного та вторинного остеоартрозу; остеохондрозу хребта та інших станів, що супроводжуються дегенеративно-дистрофічними змінами тканин суглобового хряща.

Також використовується для симптоматичного лікування болю у спині та суглобах після травматичних ушкоджень.

 

Спосіб застосування та дози. Дітям, старше 12 років, дорослим крем 2-3 рази на добу наносять на шкіру над місцем ураження смужкою довжиною 0,5-1 см і втирають до повного всмоктування в шкіру. Курс лікування триває 4-5 тижнів. За потреби курс лікування повторюють. Суворих обмежень щодо тривалості застосування крему не існує.

 

Побічна дія. При підвищеній індивідуальній чутливості до інгредієнтів препарату можуть спостерігатися місцеві алергічні реакції у вигляді шкірних висипань та свербежу.

 
Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічні реакції), тяжкі захворювання органів дихання.

 

Передозування. Для крему ТЕРАФЛЕКС М не описане. У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування.

 

Особливості застосування. Не наносити на ушкоджені ділянки шкіри. Клінічні дані щодо ефективності та безпечності застосування препарату у вагітних і під час лактації відсутні.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дані про вплив місцевого застосування крему ТЕРАФЛЕКС М на фармакодинаміку й фармакокінетику інших лікарських засобів відсутні.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, темному місці при температурі не вище +27ºС. Термін придатності – 2 роки.

 


 
 
 
   
 
 
  ХОНДРОКСИД
ХОНДРОІТИН-ФІТОФАРМ
ХОНДРОІТИН КОМПЛЕКС
ІБАЛГІН
РЕБОН
ДЕРМАТОН
КАНДЕРМ-БГ
ЕКЗИФІН
ЕЛІДЕЛ
КАНДІД
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення