Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/inc/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 271 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/badmin6/domains/medicinal.com.ua/public_html/index.php on line 61 УКРАЇН » Довідник лікарських засобів та медичних препаратів України
 

www.medicinal.com.ua  
Довідник медичних препаратів України містить інформацію як про сучасні лікарські засоби вітчизняного виробництва, так і виробництва іноземних фармацевтичних фірм та країн СНД. Cклад лікарського засобу, фармакологічні властивості, механізм дії, показання та протипоказання для застосування, дози, побічні ефекти та іншу інформацію, необхідну для проведення раціональної фармакотерапії. Об’єм наданої інформації допоможе вирішити проблему фармакогенетики, а саме: підібрати індивідуальний підхід до лікування кожної людини.
Сподіваємось що довідник буде корисним лікарям, фармацевтам, студентам фармацевтичних та медичних учбових закладів, фахівцям, які займаються створенням та вивченням лікарських засобів.
 
   
 
 
Рейтинг ліків - ліки ТОП 50
ЕЛЕУТЕРОКОК
ФАРМАСЕПТ
ІМУНОФЛАЗІД
ЦЕРАКСОН
ДЕЛУФЕН
ХОЛОСАС
МАТЕРИНКИ ТРАВА
ХОЛІВЕР
ПАНТАСАН
РЕЛАКСИЛ
ГАСТРО-НОРМ
АДАПТОЛ
ХЛОРОФІЛІПТ
ІМПАЗА
Лікарські засоби та медичні препарати на букву А
ЕМСЕФ
ТЕБРИС
ТЕРОФУН
ЯРИНА
КАНЕФРОН
ОКУЛОХЕЕЛЬ
ВЕЛОЗ
ЛЕВАСИЛ
ХОМВІОТЕНЗИН
ІБУПРОФЕН
ЕЛОКОМ
ЗЕСТРА
БАРАЛГЕТАС
ЧЕМЕРИЧНА ВОДА
ОМЕЗ
НАЙЗ
АЕвіт
УКРАЇН
ФАРМАЦИТРОН
ФАРМАТЕКС
БЕТАДИН
АГНУС КОСМОПЛЕКС С
ФЕЗАМ
МАКСИГЕЗИК
ЦЕФОДОКС
ОКСИБРАЛ
ФЕНОТРОПИЛ
ЕВРА
УГРЕСОЛ
РЕГУЛОН
УМКАЛОР
ТЕРАФЛЕКС
ЦЕРЕБРОКУРИН
НАКЛОФЕН
КАПСИОЛ

 

  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Є Ю Я  

УКРАЇН

 

Виробник, країна: "Nowicky-Pharma", Австрія

Міжнародна непатентована назва: Mono

АТ код: L01CX.

Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій

Форма випуску: Розчин для ін`єкцій по 5 мл (5 мг) в ампулах № 1

Діючі речовини: 1 мл розчину містить тіофосфорних похідних алкалоїдів чистотілу великого - 1.0 мг

Допоміжні речовини:

Фармакотерапевтична група: Біогенні стимулятори

Показання: Рак молочної залози, сечового міхура, ободової кишки, простати, яєчників, шийки матки та ендометрія, плоскоклітинний рак, дрібно- та недрібноклітинний рак легенів, злоякісні пухлини ЛОР-органів, злоякісна меланома, злоякісні лімфоми.

Термін придатності:

Номер реєстраційного посвідчення: 3641

Термін дії посвідчення: з 02.09.2003 до 02.09.2008

Наказ МОЗ: 405 від 02.09.2003ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

УКРАЇН

 (UKRAINE)

 

Загальна характеристика:

хімічна назва:

5,5’,5’’-[Phosphinothioylidyne-tris (imino-2,1-ethanediyl)]-tris[5-methylchelidonin]-trihydroxide hexahidrochloride;

основні фізико-хімічні властивості:

прозора, світло-коричнева рідина (водний розчин) із запахом скошеної трави і гірка на смак;

склад: 5 мл розчину (1 ампула) містить 5 мг сполуки алкалоїдів чистотілу великого з тіофосфорною кислотою;

допоміжні речовини: вода для ін'єкцій.

 

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Алкалоїди та препарати рослинного походження.

Код АТС L01C X**.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка

УКРАЇН має не лише цитостатичну, але й цитолітичну дію проти всіх 60 людських ракових клітинних культур, використаних в експерименті (злоякісни пухлини головного мозку, яєчників, товстої кишки, нирок, дрібно- і недрібноклітинний рак легенів, меланома, лейкемія і лімфома). УКРАЇН викликає апоптоз у культурах раку підшлункової залози Jurkat, THP-1, MIA PaCa2, BxPC3 i AsPC1 після зупинки клітинного циклу в про- і метафазі шляхом стабілізації мономерного тубуліну, при цьому досліди на нормальних периферичних мононуклеарах не виявили різниці в рівні апоптозу та фазах клітинного циклу. Дослідження вказують на те, що УКРАЇН вибірково викликає апоптоз, не завдаючи шкоди нормальним клітинам.

Фармакокінетика

Протягом кількох хвилин після внутрішньовенного введення УКРАЇН накопичується в пухлинній тканині, звідки він повільно (протягом 2-3 тижнів) виводиться нирками. Експериментальні дослідження на тваринах свідчать про те, що УКРАЇН проходить через гематоенцефалічний бар’єр. Пілотне дослідження на здорових добровольцях дало такі фармакокінетичні показники: площа під кривою (AUC) - 24,70 мг∙хв/л, період піврозпаду (t1/2) - 27,55 хв, середній об’єм розподілу (Vd) - 27,93 л, кліренс (Cl) - 817 мл/хв.

 

Показання для застосування.

Рак молочної залози, сечового міхура, ободової кишки, простати, яєчників, шийки матки та ендометрія, плоскоклітинний рак, дрібно- і недрібноклітинний рак легенів, злоякісні пухлини ЛОР-органів, яєчок, саркоми, злоякісна меланома, злоякісні лімфоми.

 

Спосіб застосування та дози.

Спосіб застосування

Препарат вводять внутрішньовенно.

Курси лікування препаратом УКРАЇН можуть проводитись як безпосередньо перед операцією, так і після неї. Одночасне локальне застосування променевої терапії не впливає на схему дозування. УКРАЇН може бути застосований у поєднанні як із хіміотерапією, так і ад'ювантно.

Дозування

Експериментальні дослідження показали, що малі дози препарату (5 мг) мають імуномодулюючу дію, великі (20 мг) – малігнотоксичну. Оскільки після ін'єкції УКРАЇН швидко накопичується в пухлинній тканині і по-різному впливає на імунну систему пацієнтів, при його застосуванні доза не визначається із розрахунку на масу тела чи площу поверхні тіла, а підбирається індивідуально, залежно від імунного статусу пацієнта. Разова доза, залежно від маси пухлини, швидкості її росту та поширення і від стану імунної системи пацієнта, становить від 5 до 20 мг.

Ін'єкції здійснюються звичайно двічі на тиждень, протягом 5 тижнів, з наступною паузою

1-2 тижні. В окремих випадках можуть бути корисними відхилення від цієї схеми.

Для визначення оптимального в кожному випадку дозування слід починати від разової дози 5 мг. Якщо спостерігається реакція на введення препарату (див. ”Побічна дія”), доза лишається сталою. Якщо реакція на введення препарата незначна чі відсутня, наступного дня разову дозу підвищують на 5 мг і т. д. до найвищої разової дози 20 мг і проводять ретельне спостереження. Є свідчення успішного застосування такої схеми: 5 мг і 20 мг по черзі, двічі на тиждень. Лікування повинно проводитися не тільки до повної ремісії пухлини, а і до зникнення реакції на введення препарату, проте воно повинно складатися не менше як з 9 курсів. Після цього повинні бути проведені щонайменше 6 курсів лікування з паузами між окремими серіями 2-4 місяці.

 

Побічна дія.

Дослідження на здорових добровольцях не виявили будь-якої побічної дії препарату. Симптоми, які виникають в онкологічних пацієнтів під час лікування, можна визначити як супутні явища терапії, спричинені продуктами розпаду пухлини. Вони зникають, якщо настає повна ремісія захворювання.

Після перших ін'єкцій можуть спостерігатися побічні ефекти.

Загальні: запаморочення, депресії, порушення сну, втома, неспокій, розбитість, апатія, спрага, підвищення діурезу, парестезії, свербіж, відчуття тепла в тілі, печіння, тягнучі або колючі болі в ділянці пухлини, посилене потовиділення.

На початку лікування іноді спостерігається легка нудота. Можливо також тимчасове набухання пухлини і/або її ущільнення. Ці явища мають індивідуальний характер і вказують на дієвість лікування. Вони згасають у міру зменшення пухлини. Навіть якщо пухлину не вдається більше виявити, лікування повинно бути продовжене до повного зникнення цих явищ.

 

Протипоказання.

Вагітність. Фебрильні стани. Об'ємні процеси в центральній нервовій системі внаслідок можливого набухання пухлини підлягають виключно стаціонарному лікуванню і особливо ретельному спостереженню.

Для лікування дітей препарат може бути застосований тільки під ретельним наглядом лікаря.

УКРАЇН не повинен вводитись одночасно з кортикостероїдами чи іншими імуносупресорними препаратами, оскільки це нейтралізує його імуностимуляторну дію.

 

Передозування.

Випадки передозування не відомі. Клінічні дослідження показали, що разова доза 50 мг і загальна доза 3500 мг (отримана протягом 3 років) не спричинюють жодних ознак непереносимості та розвідку інтоксикації.

 

Особливості застосування.

Вказівки до застосування

Вводити повільно! Швидкість ін'єкції не повинна перевищувати 5 мл/хв.

При проведенні лікування препаратом УКРАЇН, особливо внаслідок дезінтеграції великих пухлин, може відбуватися непряма інтоксикація продуктами розпаду, яка виявляється надто сильними побічними явищами (див. ”Побічна дія”), свербежем і висипкою на шкірі. Пацієнти з нирковою недостатністю підлягають особливо ретельному спостереженню. У таких випадках треба збільшити паузи між ін'єкціями.

Під час проведення лікування та після нього рекомендується вести здоровий спосіб життя і утримуватися від паління та вживання алкоголю. Раціональне харчування, відповідні дози вітамінів і мікроелементів можуть сприяти лікуванню. Слід уникати стресів, оскільки викид адреналіну несприятливо позначається на дії препарату УКРАЇН. Принаймні під час перших курсів лікування пацієнт, по можливості, повинен взяти відпустку. Під час лікування слід уникати всіх додаткових видів фізичної активності, таких як спорт.

УКРАЇН може вплинути на концентрацію та реакцію пацієнта (здатність обслуговувати машини і механізми та брати активну участь у русі транспорту). Це слід особливо брати до уваги при виконанні всіх робіт, які вимагають підвищеної уваги та концентрації. Пацієнт повинен бути належним чином про це поінформований.

Хоча до цього часу немає жодних свідчень того, що УКРАЇН може спричинювати порушення росту в дітей та підлітків, цій віковій групі його слід призначати тільки під ретельним наглядом лікаря.

У багатьох випадках попереднє застосування препарату УКРАЇН може суттєво полегшити оперативне втручання шляхом відмежування і/або зменшення пухлини. Після операції лікування повинно бути продовжено.

Онкологічні пацієнти в термінальній стадії захворювання з вираженою кахексією мають мало перспектив на успішне лікування, застосування препарату УКРАЇН у більшості таких випадків не приводить до успіху.

 

Вагітність і період грудного вигодовування

Хоча до цього часу не виявлено ніякої ембріотоксичної дії препарату УКРАЇН, його не слід застосовувати під час вагітності. Під час терапії препаратом УКРАЇН та після неї треба подбати про надійну контрацепцію. Це важливо для пацієнтів як жіночої, так і чоловічої статі. Якщо після закінчення лікування виникне бажання мати дитину, спочатку треба обов'язково звернутися за генетичною консультацією. Поки що не відомо, чи УКРАЇН потрапляє в материнське молоко. Тому слід уникати годування груддю під час проведення лікування.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Протидіабетичні препарати, які містять сірку (наприклад, похідні сульфонілсечовини), можуть спричинювати гіпоглікемію і непритомність, серцеві глікозиди – порушення серцевого ритму і провідності, сульфоніламіди можуть втрачати свою дію.

Досліди на тваринах виявили послаблення фармакологічної дії морфіну та його похідних при одночасному застосуванні препарату УКРАЇН. Тому рішення про призначення анальгетиків цієї групи слід ретельно зважити.

Не виключена взаємодія із седативними, протиепілептичними та іншими препаратами.

 

Умови та термін зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °C у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Якщо внаслідок тривалого зберігання при низьких температурах випаде осад, його можна знову розчинити обережним нагріванням до 60 °C і струшуванням ампули. Термін придатності - 5 років.

 

 
 
 
   
 
 
  ЛАСТЕТ
Лікарські засоби та медичні препарати на букву У
ЗЕКСАТ
ПАКЛІТАКС
НАВЕЛЬБІН
ШАНФЕРОН
НЕБІДО
ГАДОВІСТ 1.0
ВЕПЕЗИД
ТАКСОТЕР
 
 

   
Реклама
Відвідайте наші проекти
Відео про Львів на about.lviv.ua
   
 
 

© 2007 www.medicinal.com.ua

При використанні матеріалів сайту пряме посилання на www.medicinal.com.ua є обов’язковим!
Всі матеріали на сайті представлені тільки для ознайомлення